Plavba loďou vám vylepší náladu - Prečítajte si na Party-Time Plavba loďou vám vylepší náladu - Prečítajte si na Party-Time
Home   /   Cestovanie  /  Voľný čas  /  Zábava  /   Plavba loďou vám vylepší náladu

Plavba loďou vám vylepší náladu

Plavba loďou vám vylepší náladu

Je to mimoriadny pocit, byť na lodi, ideálne pri peknom počasí, a vidieť známe okolie z inej perspektívy, prípadne spoznávať neznáme okolie pri pohári vína či chutnej večeri. Plavba loďou je naozaj nevšedný zážitok pre malých aj veľkých, ktorý zažívame iba niekoľko krát za život, pokiaľ teda nie sme pracovne spojený s týmto priemyslom. Ako obyvatelia Bratislavy máme to štastie, že nám cez mesto preteká rieka Dunaj. To nám otvára vcelku solidné možnosti cestovania či rekreácii na lodi. Po tejto rieke sa vieme dostať do rôznych krajín, najobľúbenejšou je však plavba z Bratislavy do Viedne a späť.

plavba loďou
Plavba loďou je výborným relaxom

Skvelý tip na teambuilding

Plavba do Viedne a naspäť je vyhľadávaným rodinným výletom. Môže však skvelo poslúžiť aj ako príležitosť na firemný výlet, tzv teambuilding. Veď čo už môže byť lepšie stráveným dňom vonku, ako práve plavba loďou spojená s výletom a objavovaním krásnych zákutí mesta Viedeň. A samotná plavba je skvelým prostriedkom, ako načerpať pozitívnu energiu a myšlienky. Pri takomto teambuildingu máte napríklad  istotu, že sa žiadny kolega nerozhodne opustiť večierok skôr ako by mal. Okrem teambuildingu je plavba loďou aj výborným nápadom na oslavu jubilea, rodinných príležitostí, dosiahnutých úspechov alebo dokonca na svadobnú oslavu.

plavba loďou
Plavba loďou po Dunaji

Jedinečný a moderný Twin City Liner

Samotná cesta vám zaberie cca 3 hodiny tam aj naspäť. Popri nádhernom okolí budete mať možnosť spoznať aj unikátnu loď – katamarán Twin city Liner. Je to naozaj moderný typ výletnej lode, ktorá ponúka rýchly a pohodlný prevoz, ktorý si môžete vychutnávať či už z luxusných vnútorných priestorov alebo priamo z paluby lode. Loď je dlhá 40 metrov, váži 70 ton, má kapacitu 250 miest a plaví sa priemernou rýchlosťou 60 km/h, aj keď je schopná plavby až v rýchlosti 80 km/h. Pokiaľ teda máte radi výlety či pobyt na zdravom vzduchu, plavba loďou je určite skvelým tipom ako stráviť deň s vašimi blízkymi.

Tags

Súvisiaci článok

Pridať nový komentár