Zateplené tenisky: Buďte štýloví aj počas chladnejších dní - Party-Time Zateplené tenisky: Buďte štýloví aj počas chladnejších dní - Party-Time
Home   /   Móda  /  Produkty  /   Zateplené tenisky: Buďte štýloví aj počas chladnejších dní

Zateplené tenisky: Buďte štýloví aj počas chladnejších dní

Zateplené tenisky: Buďte štýloví aj počas chladnejších dní

Počas jesene a zimy sa objavujú čoraz častejšie chladné dni. Kvôli mrazu však nemusíte strácať svoj štýl. Skvelým riešením sú zateplené tenisky, ktoré v sebe spájajú pohodlie, ochranu pred chladom a v neposlednom rade aj eleganciu.

Zateplené tenisky vôbec nemusia byť nudné! V súčasnej dobe sa vyrábajú v rôznych zaujímavých motívoch, ktoré sa jednoducho kombinujú aj s jednotlivými kúskami outfitu. Vyberie si tak zaručene každý. V nasledujúcich riadkoch si povieme niečo o benefitoch zateplených tenisiek a tiež faktoroch, ktoré by ste mali zvážiť pri výbere.

Gant tenisky
Zateplené tenisky poskytnú vašim nohám teplo v mrazivom počasí.

Ochrana pred nepriaznivým počasím

Hlavnou a kľúčovou vlastnosťou zateplených tenisiek je poskytnúť nohám teplo, a to aj v situáciách, kedy bude vonku chladno a mráz. Zateplené tenisky sú vyrobené tak, že ich vnútorná vrstva chráni nohy pred mrazom. Okrem iného, tento druh tenisiek má aj špeciálne vodeodolné vlastnosti. To znamená, že vaše nohy budú v suchu a teple aj počas daždivých dní.

Zateplené tenisky a ich vysoký komfort

Medzi najväčšie benefity zateplených tenisiek patrí najmä skutočnosť, že prinášajú vysoký komfort oproti iným druhom obuvi. Výborne sa nosia, a to aj v situáciách, že ich budete mať na nohách celý deň. Nebudete pociťovať žiadne známky únavy či bolesti nôh. Tento typ tenisiek je výhodný aj z toho hľadiska, že si ich môžete obuť počas daždivých, ale aj slnečných dní. Dokonca, zvládnu aj ľad alebo sneh.

Calvin Klein tenisky
Zateplené tenisky sú veľmi komfortné.

Nezabúdajte: Aj napriek tomu, že väčšina modelov tejto obuvi vyzerá masívnejšie, v skutočnosti tenisky vynikajú nízkou hmotnosťou. Aj vďaka tomu sa vám v nich bude chodiť veľmi dobre.

Aj na farbe záleží

Pri výbere neváhajte okrem praktických vlastností zvážiť aj stránku dizajnu. Je dôležité, aby ste si zaobstarali tenisky, ktoré sa vám budú páčiť. Na webe Robel.sk nájdete viacero motívov a zaujímavých dizajnov, ktoré sa výborne hodia k rôznym kúskom outfitu. Nemusíte si kupovať len tenisky v neutrálnych farbách. Neváhajte zaexperimentovať a kúpiť si tenisky, ktoré budú v čosi pestrejších farbách. Tie sa zase výborne hodia k tmavším outfitom.

Vyššie tenisky sú výhodou

Keď sa budete rozhodovať, ktoré zateplené tenisky si zaobstaráte, výborným riešením sú vyššie tenisky. Ochránia totiž aj vaše členky a sú výhodné v situácii, kedy budete nosiť kratšie nohavice. Nestane sa vám tak, že by ste prechladli.

Tags

Súvisiaci článok

Pridať nový komentár