Detské sandále nielen pre horúce dni - Party-Time Detské sandále nielen pre horúce dni - Party-Time
Home   /   Móda  /  Produkty  /   Detské sandále nielen pre horúce dni

Detské sandále nielen pre horúce dni

Detské sandále nielen pre horúce dni

Dnešný trh s obuvou ponúka obrovské množstvo detských sandál od známych domácich a európskych značiek z rôznych materiálov a rôznych štýlov. Veľká časť matiek venuje osobitnú pozornosť vysokej kvalite detskej obuvi, zatiaľ čo iné sa zameriavajú predovšetkým na značku alebo štýl detských sandálov a ich dostupnosť alebo súlad s módnymi trendmi. Vybrať sandálky pre mladú princeznú alebo odvážneho malého chlapca môže byť náročné. Detské sandále by mali byť kupované s rozvahou a podľa istých kritérií.

detské sandále
Moderné detské sandálky v minimalistickom dizajne

Sandálky a ich výhody

Detské sandále sa líšia svojimi vlastnosťami – či už vzhľadom, výškou podrážky a podpätku, farbami a použitými materiálmi v závislosti od veku dieťaťa. Detské sandále majú veľkú výhodu v tom, že sú ideálne pre teplé obdobie a umožňujú detskej nohe „dýchať“. Tento typ topánky pevne fixuje chodidlo a zaistí bezpečné nosenie topánok po celý deň. Najmä ak má vaše dieťa rado aktívnu zábavu. Detské sandále sú nielen schopné chrániť nežnú nohu dievčaťa pred vonkajšími podmienkami, ale dodavajú tiež určitý štýl – športový alebo klasickejší.

detské sandále
Detské sandálky od výrobcu RAK

Odporúčané  a dostupné modely

Pre horúce počasie je vhodné vybrať čo najotvorenejšie detské sandále. Pred dosiahnutím veku 1,5 až 2 roky je zas odporúčané zvoliť modely s ortopedickou základňou. Inými slovami, s pevnou zadnou časťou a odolnou podrážkou so špeciálnym podpätkom. Sandálky pre trochu vyrastenejšie slečny môžu mať podpätok od 2-3 cm do 5-6 cm, čo mladej dáme dodá eleganciu a ženskosť, a okrem toho aj sebavedomie. Pre mladšie deti by ste mali voliť sandálky na malom, sotva viditeľnom stabilnom podpätku. Akákoľvek detská obuv, vrátane detských sandálov na podpätku, musí byť pre dieťa stabilná a pohodlná. Módou sa zaoberajúce matky a ich mladé dcéry si môžu zvoliť detské sandále na pohodlnej podrážke s rôznymi šperkami v podobe zipsov a nitov, remienkov či dokonca strapcov. Skrátka také, za ktorými sa každý obzrie.

Tags

Súvisiaci článok

Pridať nový komentár