Hľadáte dokonalé svadobné topánky? Pomôžeme vám! Hľadáte dokonalé svadobné topánky? Pomôžeme vám!
Home   /   Svadba  /   Top 5 tipov ako vybrať skvelé svadobné topánky

Top 5 tipov ako vybrať skvelé svadobné topánky

Top 5 tipov ako vybrať skvelé svadobné topánky

Tip 1 – Myslite na celkový dojem

Prvým pravidlom pri výbere topánok by malo byť zhodnotenie celkového výzoru šiat a doplnkov. Pri nakupovaní vám môže pomôcť takzvaný scrap book, kde si môžete nalepovať vystrihnuté obrázky topánok z časopisov alebo katalógov, na ktoré narazíte v priebehu plánovania svadby. Keď teda budete kupovať svadobné topánky budete mať všetky svoje nápady pokope a budete vedieť v obchodoch a salónoch lepšie vysvetliť, čo hľadáte.

Tip 2 – Špička a podpätok

Zamyslite sa nad tým aký typ špičky a aký vysoký podpätok by mali mať vaše svadobné topánky. Výška podpätku by mala byť pohodlná natoľko, že s ňou nebudete mať problém pri celodennom nosení. Pokiaľ vaša svadba bude v letných mesiacoch zvážte otvorenú špičku topánky. Ak však budete mať tradičnú svadbu v kostole, zvykom a slušnosťou je mať topánky so zavretou špičkou.

Tip 3 – Zvážte znovu používanie

Mnohé nevesty chcú svadobné topánky používať aj po svadbe na rôzne plesy a spoločenské akcie. Tradičné farby ako biela a slonovinová sa však môžu ľahko zašpiniť, odrieť či inak poškodiť. Preto sa moderné materiály dajú znovu nafarbiť tmavšími tónmi, ktoré sú potom nositeľné k rôznym iným šatám.

Tip 4 – Zvážte miesto konania svadby

Pokiaľ sa rozhodnete pre netradičnejšiu svadbu, napríklad na pláži, nie je vhodné, aby vaše svadobné topánky mali zavretú špičku. Vhodnejšie sú práve topánky sandálkového štýlu alebo s otvorenou špičkou. Takisto, ak sa časť oslavy bude konať v záhradách, je lepšie ak váš podpätok nebude ihličkový ale o centimeter či dva hrubší.

svadobné topánky

Svoje svadobné topánky jednoducho musíte milovať!

Tip 5 – Svadobné topánky musíte milovať

Vyberte si topánky, ktoré vás na prvý pohľad oslnia, v ktorých sa budete cítiť ako princezná alebo bohyňa, a ktoré vášmu celému výzoru dodajú korunu. Aj keď svadobné topánky bývajú často skryté pod šatami, keď vykuknú malo by to stáť za to. Preto si vyberte také, ktoré budú odrážať váš vkus a osobnosť a budete ich milovať do konca života.

Tags

Súvisiaci článok

Pridať nový komentár