Svadba Bratislava ako z rozprávky - Party-Time Svadba Bratislava ako z rozprávky - Party-Time
Home   /   Nezaradené  /  Najlepšie články  /  Voľný čas  /  Zábava  /  Svadba  /   Svadba Bratislava ako z rozprávky

Svadba Bratislava ako z rozprávky

Svadba Bratislava ako z rozprávky

Kostolné zvony v diaľke zazvonili, zásnubný prsteň je už súčasťou ruky budúcej nevesty, rodina sa už vypytuje, kedy ich pozvete, a vy ešte stále neviete, kde to bude? Svadba Bratislava prináša široké spektrum možností na lokality, v ktorých sa bežne uskutočňujú tie najkrajšie svadby, nielen v živote novomanželov, ale všetkých, ktorí tento nezabudnuteľný deň trávia s nimi. 

Nezabudnuteľný deň.

Svadba Bratislava v akejkoľvek mestskej časti

Každá neveste zo ženíchom predsa chcú, aby bol ich deň výnimočným nielen pre ich lásku a pokojnú budúcnosť. Zavďačiť sa chcú aj všetkým príbuzným a priateľom, ktorí pri nich stáli počas životnej cesty, a teraz chcú spoločne osláviť obrovský životný míľnik dvoch šťastných ľudí. Ale kde? Svadba Bratislava je variantom, na ktorý za nezabúda. Hlavné mesto má svoje čaro, svoju auru, ktorú možno vnímať na každom jednom rohu. Ak ste sa tu narodili, presťahovali, alebo tu vôbec nežijete a svadba Bratislava vám príde ako skvelý nápad, nečakajte! Poďte spoločne do toho. 

Svadba pod holým nebom má svoje čaro.

Svadba Bratislava aj pre cezpoľných

Možno ste nevedeli, že svadba Bratislava je veľkým lákadlom aj pre ľudí, ktorí žijú v iných mestách, či dokonca regiónoch Slovenska. Ak aj vy patríte medzi nich, nemáte trvalý pobyt v hlavnom meste, no túžite po jeho spätosti s vašim zväzkom manželským, nie je v tom žiadny problém. Dnes už sa dá rýchlo a jednoducho vybaviť čokoľvek, vrátane svadby mimo miesta trvalého bydliska. Nezabudnite si však predtým, než sa stane svadba Bratislava vašim najkrajším dňom v živote, vybaviť zopár byrokratických povinností. Oddávať sa v inom meste, než máte zapísané v občianskom preukaze je možné len po tom, čo sa zastavíte na matrike úradu mesta v ktorom žijete. Zároveň oznámite vašu túžbu brať sa v Bratislave aj na tamojšom úrade. Platí totiž pravidlo, že oddať vás môžu iba zamestnanci prislúchajúceho úradu. Pri svadbách v kostole sú pravidla iné tiež. Treba sa vopred nakontaktovať na miestneho farára zistiť si od neho viac potrebných informácií. Ešte malý tip na záver: Nikdy neodkladajte nahlásenie svadby v inom meste. Niektoré sú totiž tak čarovné, že vyťaženosť svadobnými obradmi je mimoriadne vysoká, a vy určite nechcete, aby sa vám neušiel dátum a čas vašej svadby, po ktorom ste vždy túžili. 

Tags

Súvisiaci článok

Pridať nový komentár