Clip in vlasy vám zmenia imidž každý deň Clip in vlasy vám zmenia imidž každý deň
Home   /   Móda  /  Voľný čas  /  Svadba  /   Clip in vlasy – zmena každý deň

Clip in vlasy – zmena každý deň

Clip in vlasy – zmena každý deň

Každá dôverne poznáme ten pocit, keď sa ráno zúfalo pozeráme do zrkadla a nie sme schopné vykúzliť z vlasov aspoň ako-taký účes. Ženy sú bytosti od prírody nespokojné a keď sa jedná o vzhľad, platí to dvojnásobne! Krátkovláska by chcela vlasy dlhé, brunetka by bola rada blond, rovné vlasy by chcela každá vymeniť za kučeravé a tie, ktoré kučeravé sú, si každé ráno privstanú a žehlia, žehlia… Nie každá žena sa ale odhodlá zmeniť razantne svoj vzhľad napríklad tým, že si tmavé vlasy odfarbí na blond alebo ostrihá ofinu. Našťastie v dnešnej dobe je už možné asi naozaj všetko a na trhu sa objavili tzv. clip in vlasy, ktoré sú zo dňa na deň populárnejšie. Najväčšou výhodou pri nich je práve to, že môžete meniť svoj vzhľad každý deň a pritom vaše vlasy ostávajú nedotknuté.

Clip in vlasy – vy ich ešte nemáte?

clip in vlasy-2

Clip in vlasy môžete umývať, fénovať, farbiť, natáčať aj žehliť.

Osobne si dovolím tvrdiť, že clip in vlasy sú akousi povinnou výbavou “šatníka” každej štýlovej ženy. Že ich ešte nemáte? To ani nehovorte nahlas! Clip in vlasy sa tak ľahko aplikujú a majú také všestranné využitie, že ich kúpa nikdy nie je strata peňazí. Využívať ich môžete tak v bežný deň, ako aj na rôzne slávnostné príležitosti. Kaderníčka vám pomocou clip in vlasov vyčarí na hlave nádherný účes na ples, stužkovú či svadbu. To ale neznamená, že aplikáciu nezvládnete aj sama. Je to až smiešne jednoduché a behom pár minút máte krásne vlasy, ktoré vám na ulici budú závidieť mnohé dámy a muži si pôjdu krk vykrútiť. Clip in vlasy slúžia nielen na predĺženie vlasov, ale vedia im dodať aj objem a hustotu. Dokonca je možné si kúpiť clip in ofinu – geniálna voľba, keď sa bojíte ostrihať vaše vlastné vlasy.

Clip in vlasy nie sú drahý špás

clip in vlasy

Clip in vlasy vám dodajú objem a vykúzlite si s nimi imidž po akom túžite

Určite teraz čakáte na nejaký háčik či negatíva – žiadne nemám. Starostlivosť o ne je celkom nenáročná, stačí ich jemne poumývať šampónovou vodou tak raz za týždeň a po uschnutí jemne prečesať. Clip in vlasy vyrobené z ľudských vlasov sú na nerozoznanie od tých vašich, je ale potrebné trafiť odtieň, aby splývali s vlasmi. Ak si ale nie ste istá, voľte o odtieň bledší príčesok a doma si ho môžete prefarbiť na požadovanú farbu. Clip in vlasy sa totižto okrem farbenia môžu aj žehliť, natáčať a fénovať. Práve vďaka tomu je priam nemožné rozoznať, že máte na hlave nejaký príčesok a že vlasy nie sú vaše. Posledným bonusom ostáva cena clip in vlasov. Určite čakáte, že bude príliš vysoká, no opäť vás sklamem – alebo poteším? Celá paráda vás bude stáť len pár desiatok eur, čo je mnohonásobne menej, ako pri metóde predlžovania vlasov nadpájaním.

Tags

Súvisiaci článok

Pridať nový komentár