Značka San Marco dorazila na Slovensko - Party-Time Značka San Marco dorazila na Slovensko - Party-Time
Home   /   Najlepšie články  /  Voľný čas  /  Bývanie  /   Značka San Marco dorazila na Slovensko

Značka San Marco dorazila na Slovensko

Značka San Marco dorazila na Slovensko

Svet vytvára to, čo si trh pýta. Otázkou posledných desaťročí bolo riešenie interiérového dizajnu. Konečne sme dostali možnosť tvoriť okolie podľa svojich predstáv, a potrebovali sme na to spoľahlivých a dostupných partnerov, na ktorých sa dá spoľahnúť. San Marco prináša kvalitu, spoľahlivosť a výhodné ceny v jednom.

Jedna z najuznávanejších značiek vo svete interiérového i exteriérového dizajnu od spoločnosti Colorificio dorazila konečne aj na pulty slovenského trhu. Vďaka tomu máte aj vy na dosah to najlepšie, čo svet farieb, omietok či dekoratívnych materiálov ponúka. San Marco je značka určená pre ľudí so zmyslom pre detail. Vkusné preferencie sú v tomto prípade na správnom mieste. Ak teda hľadáte niečo mimoriadne, neokukané a špeciálne, práve nastal váš čas. Dnešný svet je zrýchlený a čo bolo moderné včera, zajtra už platiť nemusí. Preto využite príležitosť spolupráce s výrobcom, ktorý má nadčasový pohľad na svet. 

Povedzte áno značke San Marco a premeňte svoje okolie na čarokrásny priestor 

Už viac ako osemdesiat rokov je spoločnosť Colorificio súčasťou dizajnérskych chúťok po celom svete. Prvotriedni návrhári nedajú dopustiť na rad produktov San Marco. Ide o novodobý spôsob dekoratívnych prvkov do interiéru, ale aj vonkajšieho prostredia. Bez ohľadu na to, či chcete dostať nový nádych do izby, obývačky, kancelárie, alebo by ste radi doplnili exteriérové prístavby niečím originálnym, San Marco je odpoveďou na vašu otázku ’’čo použiť?‘‘

Dekoratívny vrchný náter pre interiéry. 

Značka prichádza z Talianska až do vašej obývačky, spálne či kancelárie

Taliansko je krajina, ktorá je známa svojim vynikajúcim jedlom, lahodnými vínami, olivovým olejom, a taktiež módou. Nemyslíme tým len na oblečenie, vkusnosť sa totiž prenáša aj do bytového dizajnu. Svoje o tom vie aj novodobá značka San Marco, ktorá je preslávená svojimi novodobými technológiami, ktoré z interiéru alebo exteriéru vyčaria hotové umelecké dielo. Kvalita je to, čo predurčuje na úspech. Výrobcovia náterov o tom vedia, a preto môžete staviť práve na San Marco, pretože ide o dlhodobo vyvíjané procesy tvorby produktov, ktoré vás chytia za srdce. 

Tags

Súvisiaci článok

Pridať nový komentár