Trezor je rozumná investícia na celý život - Party-Time Trezor je rozumná investícia na celý život - Party-Time
Home   /   Bývanie  /  Produkty  /   Trezor je rozumná investícia na celý život

Trezor je rozumná investícia na celý život

Trezor je rozumná investícia na celý život

Pri kúpe trezora začnite dvoma otázkami – čo by ste v ňom mali ukladať, a aký veľký trezor by ste mali používať, aby boli vaše veci bezpečne uložené. Je naozaj veľmi dôležité chrániť si svoje cennosti. Trezor ochráni vaše veci najmä pri udalostiach ako sú požiar, povodeň či tou najčastejšou – vlámanie. Ochrana, ktorú môže trezor poskytnúť, je neoceniteľná. Dôležité dokumenty ako sú rodné listy, sobášne listy, listy vlastníctva domu alebo obchodné zmluvy je ťažké nahradiť a udržiavať takéto dokumenty v dobrom stave je veľmi rozumná vec.

trezor
Veľmi bezpečný trezor (certifikovaný v II. bezpečnostnej triede) vhodný pre zariadenia s väčším objemom hotovostí s mechanickým kombinovaným zámkom LA GARD.

Kúpte si radšej väčší

Domáce videá a fotky sú tiež pomerne dôležité veci na uschovanie v trezore. Myslite na to, keď sa budete rozhodovať o veľkosti kupovaného trezora. Uchovávaním týchto vecí majú spomienky oveľa väčšiu šancu na prežitie. Trezor s bezpečným zámkom zabráni zlodejovi ukradnúť tieto dôležité dokumenty a obrázky. Aj keď tieto veci pre neho nemusia mať veľkú hodnotu, väčšinou ich zlodeji berú, keďže sú to len malé predmety. Fotky a rodinné videá sú potom nenahraditeľné. Domáce trezor vám ochráni šperky oveľa lepšie, ako keď ich len schováte niekde v spálni. Zlodeji sú väčšinou skúsení a vedia odhaliť všetky typické úkryty drahých šperkov, no oveľa ťažšie je pre nich ukradnúť čokoľvek v bezpečne uzamknutom trezore. Zistiť, že niektoré veľmi dôležité veci boli pri katastrofe či vlámaní zachránené, môže pre ľudí znamenať obrovský rozdiel.

trezor
Zvoľte si radšej väčší trezor

Podnikový trezor

Mnohé podniky majú veľké množstvo dôležitých dôverných dokumentov, ktoré si musia zachovať po dlhú dobu. Bezpečný trezor je ideálnym miestom na uloženie takýchto dokumentov. Ohňovzdorný trezor okrem ochrany pred ohňom či povodňou zabráni aj tomu, aby sa dokumenty dostali do nesprávnych rúk. Ďalším typom biznis trezoru je depozitný trezor, ktorý slúži na vklady väčšieho množstva peňazí počas pracovného dňa. Tieto trezory poskytujú dostatočnú bezpečnosť a umožňujú podnikom ako sú reštaurácie držať peniaze na mieste počas dňa. Tým sa znižuje počet prípadov, keď musia ísť zamestnanci do banky, aby vložili peniaze.

Tags

Súvisiaci článok

Pridať nový komentár