Ohňovzdorný alebo prenosný trezor do bytu? - Party-Time Ohňovzdorný alebo prenosný trezor do bytu? - Party-Time
Home   /   Bývanie  /  Produkty  /   Ohňovzdorný alebo prenosný trezor do bytu?

Ohňovzdorný alebo prenosný trezor do bytu?

Ohňovzdorný alebo prenosný trezor do bytu?

   Dostali ste sa postupne do situácie, kedy uvažujete z rôznych dôvodov nad kúpou vhodného trezoru do vášho bytu alebo rodinného domu? Nie je to nič nové pod slnkom, aj v minulosti sa ľudia snažili uložiť či ukryť na bezpečné miesto svoje poklady či cennosti. Niekedy to v rýchlosti riešili aj tak, že keramickú nádobu plnú šperkov alebo mincí zamurovali niekde v dome. Alebo zakopali niekam pod podlahou či korunou stromu v záhrade. Bolo to niečo ako neprenosný trezor na jedno použitie. Určite existovali aj vtedy rôzne  iné riešenia, ako si chrániť majetok pre zlodejmi. Dnes ich je na výber neúrekom. Exitujú na trhu firmy špecializované  len na túto oblasť. Ich vyškolený personál určite vie, po zistení vašich predstáv a požiadaviek, fundovane poradiť. Kam a ako si uložiť nielen cennosti ale aj dôležité dokumenty pred zlodejmi alebo neželanými vplyvmi. Trezor do bytu je ideálnou voľbou.

trezor do bytu
Tento trezor do bytu je možné otvoriť iba elektronickým zámkom SAFEtronics.

Trezor do bytu v stene alebo podlahe 

     Ako si teda vybrať vhodný domáci trezor? Trezory umiestnené priamo v stene alebo v podlahe miestnosti. Ako kus nábytku, trezory na spisy, zbrane a odolné voči vysokým teplotám. Vybrať sa dá aj z troch základných  typov bezpečnostných zámkov. Je to mechanický, elektronický alebo mechanický kombinačný zámok. Veľkosť medzi malým, stredným alebo veľkým trezorom. Uloženie dôležitých dokumentov na bezpečné miesto je jedným z dôvodov, prečo  sa ľudia rozhodli kúpiť si domáci trezor priamo do bytu. Hotovosť, akcie, dlhopisy, šperky, zlaté tehličky, majetkové a právne dokumenty, dôležité faktúry, závete, nosiče rôznych dát a občas aj osobná zbraň. To všetko sa dá zodpovedne uložiť v bezpečnostnej schránke alebo trezore. 

trezor do bytu
Trezor do bytu – elektronický zámok disponuje 1+1 kódom a oneskoreným otváraním.

V každom prípade neprenosný 

    Možno, že sa niektorí rozhodnú kúpiť si lacnejší menší trezor, ktorý môžu podľa situácie prenášať z jedného miesta v byte na druhý. Myslia si, že je to tak jedna z možností, ako lepšie chrániť svoj majetok pred zlodejmi. Odborníci sa domnievajú, že spoľahlivý a bezpečný prenosný trezor neexistuje. Podstatné ale určite je, kde a ako chcete svoj trezor v byte umiestniť. Malo by to byť také miesto, aby bolo pre vlamačov do vášho bytu čo najmenej  nápadné. Čo tak zabudovať  váš trezor do bytu  priamo do steny vašej spálne nad manželskú posteľ?   A prikryť ho vašou rodinnou svadobnou pekne zarámovanou fotografiou? Pre slobodných a rozvedených odborník určite navrhne iné vhodné miesto v byte pre umiestnenie hlavne kvalitného ohňovzdorného trezoru.    

Tags

Súvisiaci článok

Pridať nový komentár