Mini kamery do každého moderného auta - Party-Time Mini kamery do každého moderného auta - Party-Time
Home   /   Zábava  /  Produkty  /   Mini kamery do každého moderného auta

Mini kamery do každého moderného auta

Mini kamery do každého moderného auta

Na našom bezpečí by nám malo záležať aj mimo našich príbytkov. Dom, byt alebo chata patria medzi najčastejšie miesta, ktoré zabezpečujeme sledovacími zariadeniami. Ale čo také prostredie auta? Situáciu zvážte v prípade, že auto zdieľate s viacerými členmi rodiny alebo kolegami. Určite nevyčkávajte až na prvú zlú skúsenosť, ale buďte ostražitý už teraz a pripravte si mini kamery do auta. Aké modely odporúčame?  

mini kamery
Mini kamery do obalu žuvačky

Čo sú to mini kamery?   

Pri mini kamerách ide o aktívne sledovacie zariadenie zo zaparkovaného vozidla. Samozrejme, možno si vyberať rôzne produkty špionážnej techniky, ale najlepšie je sústrediť sa na extra citlivé mini kamery. Nech sa už rozhodnete pre akékoľvek zariadenie, určite vám bude záležať minimálne na dobrých audiovizuálnych nahrávkach vo formáte AVI. Asi ani netreba pripomínať dôležité vysoké rozlíšenie či najnovšie alternatívy skrytej kamufláže. Čím v štandardnejšom predmete bude mini kamera ukrytá, tým menej nápaditou sa stane pre okolie. Výhodou sú mini kamery v kľúčenkách, v kancelárskom pere, v okuliaroch alebo v obaloch od žuvačiek.  

Málo praktické sú mini kamery závislé na dlhodobej prevádzke z elektrickej siete. Taktiež pri rozmeroch nad 2,5 x 1 x 1 cm a pri kabeláži strácajú na svojej spoľahlivosti. Nie v zmysle, že by tieto mini kamery nesplnili svoj základný účel, ale v danom prostredí sa stávajú zbytočne nápadné. 

mini kamery
Mini kamery môžu byť umiestnené aj v mp3 prehrávači

Aké minikamery sa najlepšie hodia do auta?   

V aute potrebujete sledovacie zariadenie veľmi kompaktného a elegantného dizajnu. Ďalšou dôležitou funkciou je nahrávanie aj pri veľmi nízkej hladine svetla. Pri progresívnych mini kamerách hovoríme o citlivosti senzoru 0,1 lux s uhlom záberu od 50 – 80°. Výdrž batérie pri takýchto špičkových zariadeniach možno odhadnúť na 20 – 30 min pri nepretržitom nahrávaní.  

Takáto minikamera môže byť aj väčších rozmerov, stále bude nenápadnou, ak ju zakomponujú napr. v unikátnom USB adaptéri. Máte aj vy svoj tip na najlepšie mini kamery do auta? Podeľte sa s nami!  

Tags

Súvisiaci článok

Pridať nový komentár