Luxusné peňaženky pre každého  - Party-Time Luxusné peňaženky pre každého  - Party-Time
Home   /   Móda  /  Najlepšie články  /   Luxusné peňaženky pre každého 

Luxusné peňaženky pre každého 

Luxusné peňaženky pre každého 

Aj keď žijeme v dobe, kedy je uprednostňovaná digitálna peňaženka, klasická peňaženka však nikdy nevyjde z módy. Praktickosť, jedinečný dizajn či elegantný doplnok ku každému outfitu – to všetko robí peňaženku nesmrteľným kúskom. Ide o osobnejší doplnok (na rozdiel od kabelky), keďže v peňaženke nosíme poväčšine výhradne cennosti – fotografiu rodiny, osobné doklady s citlivými údajmi, peniaze či platobné karty. 

Luxusná peňaženka pre pánov 

Pánske peňaženky sú zväčša prispôsobené na nosenie v zadnom vrecku nohavíc, pričom ide všeobecne o obľúbené úložisko pánskych peňaženiek. Muži by však pri výbere pre nich vhodnej pánskej peňaženky mali dbať najmä o kvalitu materiálu a dizajnové prevedenie podľa spôsobu a účelu nosenia peňaženky. 

Páni najčastejšie preferujú kožené peňaženky, pričom pôsobia luxusným dojmom a symbolizujú bohatstvo. Je však potrebné dbať o ich pravidelnú a správnu starostlivosť. Pánska peňaženka z pravej kože tak vydrží zachovalá po celé roky. 

Kožené peňaženky najčastejšie nosia páni. Pôsobí elegantným a luxusným dojmom.

Kapacita pánskej peňaženky 

Čím viac priehradok, tým väčšia peňaženka. Vyberajte preto peňaženku pre seba tak, aby dokonale pokryla vaše potreby úschovy cenností. Na výber máte kvalitné, kožené peňaženky pre gentlemanov ako Bugatti či Klondike. 

Luxus v podobe dámskej peňaženky 

Keďže dámy často nosia kabelky, vyhovuje im akýkoľvek rozmer dámskej peňaženky. Mnoho závisí aj od aktuálne zvoleného outfitu. Možností v rámci peňaženiek pre dámy je rozhodne širší, preto často nastáva problém pri rozhodovaní. 

Najčastejšie však ženy volia značkové peňaženky, akými sú napríklad Guess peňaženky, a to najčastejšie z pohľadu elegancie alebo praktickosti. 

Pre ženy je peňaženka ďalším módnym doplnkom. Nie všetky modely sú ale praktické.

Dámska peňaženka a jej kapacita 

Dámske peňaženky predstavujú malé, praktické módne doplnky, ktoré je možné skryť kamkoľvek. Niekedy však dámy siahajú aj po listových kabelkách, ktoré sú štýlové, avšak často nepraktické. 

Veríme, že vás článok inšpiroval a pri výbere novej peňaženky sa rýchlo a správne rozhodnete. Každopádne, pri rozhodovaní sa nad novou peňaženkou dbajte najmä na jej bezpečnosť, vďaka čomu sa stane vašou obľúbenou spoločníčkou kamkoľvek pôjdete. 

Tags

Súvisiaci článok

Pridať nový komentár