Krájač zeleniny výrazne zrýchli vaše varenie - Party-Time Krájač zeleniny výrazne zrýchli vaše varenie - Party-Time
Home   /   Recepty  /  Zábava  /  Produkty  /   Krájač zeleniny výrazne zrýchli vaše varenie

Krájač zeleniny výrazne zrýchli vaše varenie

Krájač zeleniny výrazne zrýchli vaše varenie

Nakrájanie zeleniny na menšie kúsky je jedným zo spôsobov, ako ju štýlovo a efektívne pripraviť na konzumáciu. Manuálne krájanie zeleniny pomocou nožov je časovo náročný proces. Krájač zeleniny pomáha pri spracovaní zeleniny oveľa rýchlejšie a hospodárnejšie. Pokiaľ ide o krájanie zeleniny na veľký objem, manuálne procesy sú absolútne neefektívne. S cieľom uľahčiť každodennú prácu automatizáciou sa neustále vyvíjajú nové stroje na rezanie zeleniny. Krájač zeleniny vie urýchliť celý proces varenia až 10–násobne. A tento fakt vaši uponáhľaní zákaznici isto ocenia.

krájač zeleniny
Super moderný krájač zeleniny s výkonom 550KG/H

Krájač zeleniny a jeho výhody

Stroje na rezanie zeleniny ponúkajú dve hlavné výhody, a tými sú rýchlosť a presnosť rezania. Dizajn stroja na rezanie zeleniny pomáha pri kontinuálnom rezaní zeleniny konštantnou rýchlosťou. Tieto stroje sú schopné nakrájať celé veľké kusy zeleniny, napríklad kilo cibule, za menej ako pol minúty. Vzhľadom na rýchlosť a účinnosť krájania nie je pri krájaní zeleniny potrebný žiadny zásah človeka. Stroje na rezanie zeleniny ponúkajú presné rezanie vďaka rezačkám na kov, ktoré umožňujú presné meranie kociek. To vám zaručí, že každý výstupný kus je rovnako veľký. Pre rôzne typy jedál sú potrebné rôzne typy rezacích štýlov. Krájač zeleniny využíva vymeniteľné nože na krájanie v rôznych štýloch. Pokiaľ ide o výmenu nožov, na demontáž a výmenu nožov nie je potrebné žiadne náradie. Montáž a demontáž sa vykonávajú pomocou rýchloupínacích mechanizmov.

krájač zeleniny
Výkonný krájač zeleniny s podstavcom

Profesionalný stroj pokrája aj orechy

Stroje na rezanie zeleniny sú k dispozícii v rôznych tvaroch a veľkostiach. Z hľadiska veľkosti musia byť rezačky zeleniny kompaktné, aby nezaberali veľa miesta. Kompaktný dizajn umožňuje lepšie a jednoduchšie skladovanie. Z hľadiska ergonómie a efektívnej manipulácie vyžaduje rezačka na zeleninu pripevnenie protišmykovej gumy k základni. Pre lepšie výsledky rezania a odolnosť proti korózii sú nože a vonkajší plášť vyrobené z nehrdzavejúcej ocele. Silné kovové nože vám umožnia prerezať všetku zeleninu a nakrájať aj silné prísady, ako sú orechy.

Tags

Súvisiaci článok

Pridať nový komentár