Ako zjednoduší cúvacia kamera bezdrôtová vaše každodenné parkovanie? Ako zjednoduší cúvacia kamera bezdrôtová vaše každodenné parkovanie?
Home   /   Cestovanie  /  Zábava  /  Zdravie  /  Produkty  /   Ako zjednoduší cúvacia kamera bezdrôtová vaše každodenné parkovanie?

Ako zjednoduší cúvacia kamera bezdrôtová vaše každodenné parkovanie?

Ako zjednoduší cúvacia kamera bezdrôtová vaše každodenné parkovanie?

Takmer všetkými technologickými výdobytkami chceme vyhovieť typickej ľudskej vlastnosti. Slušne ju nazveme pohodlnosťou a zaneprázdnenosťou. Nikdy jej nesmie byť na úkor bezpečia a nášho zdravia. Tento „princíp“ by sme mohli aplikovať aj v prostredí našich vozidiel.  

Každý vodič predsa vie, aké je náročné získať voľné miesto na parkovanie najmä na veľkých sídliskách, v okolí obchodných a hospodárskych zón. Bezpečne zaparkovať je priam umením a skúškou našej trpezlivosti. Neskúšajme seba, ale nech nám skvele poslúži cúvacia kamera bezdrôtová od zaradenia spiatočky. Prečo práve tento typ zariadenia? Kto má už len dnes čas samostatne namontovať cúvaciu kameru a ťahať „nekonečnú“ kabeláž naprieč vozidlom? Vaše úsilie s radosťou prenecháte na odborný servis alebo sa šikovne vynájdete s cúvacou kamerou bezdrôtovou…   

cúvacia kamera bezdrôtová
Cúvacia kamera pre AUDI A4L, TT

Dnes ste sa rozhodli pre „odpoveď B“ – vyhráva cúvacia kamera bezdrôtová  

Prečo sa označuje ako praktický doplnok na zjednodušenie parkovania? Keďže si pravdepodobne zakúpite kompletnú wifi sadu, bez problémov zvládnete aj vy prepojiť vysielač s kamerou a wifi prijímač s monitorom. Dôležité sú aj napájacie káble k svetlám spiatočky.  

Potom by už malo nasledovať samé bezpečné cúvanie s upozornením na pevné prekážky. Tých sa bežne nevyhneme v žiadnom teréne, a preto odporúčame modely s pozorovacím uhlom 120°. Viditeľnosť priestoru za vozidlom neskúšajte na svojej cúvacej kamere bezdrôtovej len pri účinnom dennom svetle, ale hlavne počas noci.  

Vtedy je znížená už jednak naša koncentrácia a nehovoriac pritom o zameraní na detaily. Ak by takýmto „detailom“ mala byť betónová konštrukcia, oplotenie, stromoradie, ba dokonca človek, nechceme si ani predstaviť tých následkov. Pred zníženou viditeľnosťou je cúvacia kamera bezdrôtová opatrená vysokosvietivými LED s infračervenými diódami.  

cúvacia kamera bezdrôtová
Cúvacia kamera pre AUDI, VW, Škoda

Toto taktiež platí o cúvacej kamere bezdrôtovej   

Každá cúvacia kamera bezdrôtová má obmedzenú životnosť. Nemá preto význam náhliť sa za lacnými modelmi bez špecifikácie o odolnosti voči nárazom a vode. Bonusom na záver môže byť cúvacia kamera bezdrôtová kompatibilná s iPhone a iPad zariadeniami a s GPS navigátorom. Jednoducho si prepínate medzi obrazom na týchto zariadeniach a náhľadom z kamery. Opäť všetko pre naše pohodlie, (nie lenivosť) 🙂

Tags

Súvisiaci článok

Pridať nový komentár