Hľadáte multifunkčné profesionálne kuchynské roboty? - Party-Time Hľadáte multifunkčné profesionálne kuchynské roboty? - Party-Time
Home   /   Najlepšie články  /  Recepty  /  Voľný čas  /  Zábava  /  Produkty  /   Hľadáte multifunkčné profesionálne kuchynské roboty?

Hľadáte multifunkčné profesionálne kuchynské roboty?

Hľadáte multifunkčné profesionálne kuchynské roboty?

Profesionálne kuchynské roboty a ich výber práve do tej vašej gastro prevádzky nemusí byť až tak jednoduchý. Jedná sa  o veľmi funkčné, rozsiahle a zároveň drahé vybavenie kuchyne. Pred rozhodnutím o konkrétnej kúpe je určite rozumné pozorne si prečítať   prevádzkovú príručku. Zorientovať sa o výhodách, ale aj na čo si dať pozor. Poradiť sa s personálom, ktorý bude s týmto profesionálnym kuchynským robotom každodenne pracovať a má nejaké predchádzajúce skúsenosti. Možno aj vďaka takémuto prístupu  si toto potrebné kuchynské vybavenie vyberiete správne a múdro. 

Profesionálne kuchynské roboty
Profesionálne kuchynské roboty sú povinnou výbavou každej reštaurácie

Profesionálne kuchynské roboty sú nenahraditeľné 

       Univerzálny kuchynský robot je  pomocníkom v každej profesionálnej prevádzke, kde je potrebné miešať cesto, zemiakovú kašu alebo namlieť množstvo mäsa. A určite nielen jeden model. Kuchynské roboty uľahčujú a zefektívňujú prevádzkové a výrobné procesy v kuchyni. Tento typ strojov máva robustnú konštrukciu. Profesionálne roboty sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia ich odolnosť a stabilitu pri práci s nimi. Pri výbere konkrétneho profesionálneho  kuchynského robota je pravdepodobne rozumné vziať do úvahy aj nasledovné údaje: 

  • celková veľkosť a typ stroja, 
  • objem nádoby na miešanie, 
  • základné a príplatkové vybavenie, 
  • výrobná značka stroja,  
  • dostupnosť dodávania príslušenstva, náhradných dielov a servis, 
  • ovládanie a manipulácia, 
  • údržba a čistenie stroja a 
  • bezpečnostné funkcie
Profesionálne kuchynské roboty
Profesionálne kuchynské roboty sú skvelým pomocníkom aj do domácností

Multifunkčné modely 

    Profesionálny multifunkčný kuchynský robot poskytuje veľa možností a nahradí niekoľko gastronomických zariadení súčasne. Preto je tento typ vhodný takmer do každej kuchyne.  Uľahčuje personálu kuchyne prípravu surovín, pečenie a varenie. Výrazne znižuje námahu potrebnú na prípravu jedál alebo  koláčov vyrábaných tradičnými postupmi na minimum.  

     Okrem štandardného miešania, šľahania a miesenia cesta využijete multifunkčné profesionálne roboty aj na mletie mäsa  a spracovanie zemiakov. Mnohé z nich sú vybavené doplnkovým príslušenstvom, ako je lis na citrusové plody alebo odšťavovač. Ide o pohodlné riešenia, ktoré umožňujú vyrábať domáce a zdravé zeleninové či ovocné šťavy. 

     Takéto zariadenie dobre poslúži aj na mletie orechov, mixovanie polievok alebo prípravu zeleniny. Všetko to závisí od zručností personálu, schopností kuchynského robota a pripojených doplnkových zariadení a príslušenstva.  

Tags

Súvisiaci článok

Pridať nový komentár