Gastro servis - prevencia stojí menej ako oprava - Party-Time Gastro servis - prevencia stojí menej ako oprava - Party-Time
Home   /   Najlepšie články  /   Gastro servis – prevencia stojí menej ako oprava

Gastro servis – prevencia stojí menej ako oprava

Gastro servis – prevencia stojí menej ako oprava

Pokiaľ sa o svoje gastro zariadenia priebežne nestaráte, je to zlé hospodárenie. Volať inžiniera či opravára zakaždým, keď máte problém, ďaleko prevyšuje náklady na bežnú starostlivosť. Nielenže preventívna údržba stojí menej ako oprava alebo výmena pokazeného zariadenia, ale náklady na bežnú údržbu si môžete započítať aj do vašich výdavkov. Pravidelný gastro servis vám pomôže vyhnúť sa finančným dôsledkom spôsobených výpadkom a udrží vašu dobrú reputáciu. Prípadná porucha chladiaceho zariadenia môže vyústiť nielen do veľkého účtu za opravu, ale tiež prinesie ďalšie náklady za vyradenie cenných zásob. A tomu sa chcú všetci prevádzkovatelia komerčných kuchýň isto vyhnúť.

gastro servis
Ak sa o svoj gastro servis staráte, bude vám slúžiť bez problémov po dlhé roky

Gastro servis šetrí peniaze aj úsporou energie

Pravidelný gastro servis údržba vám nielen šetrí peniaze keď sa niečo pokazí, ale môže tiež vášmu podnikaniu ušetriť každodenné náklady. Štúdia skúmajúca spotrebu elektriny v komerčnej kuchyni zistila, že nízka úroveň starostlivosti významne prispieva k nadmernému využívaniu energie v chladničkách, zatiaľ čo v niektorých prípadoch môže údržba priniesť úsporu elektrickej energie až o 45%. Pravidelná údržba je nevyhnutná aj preto, aby pomohla splniť požiadavky zákona o bezpečnosti potravín a zaistila, že vaše varné či chladiace zariadenie pracuje správne. Porušenie právnych predpisov o bezpečnosti potravín môže mať za následok prísne tresty – vrátane pokuty.

gastro servis
Pravidelný gastro servis prináša veľa benefitov

Nastavte si postupy

Program preventívnej a bežnej údržby by mal byť precízne nastavený a dodržiavaný. Aby ste také niečo dosiahli, musíte vo svojej kuchyni vštepiť svojim zamestnancom každodenné postupy, ktoré im pomôžu správne sa starať o vaše zariadenie. Pravidelná starostlivosť pomôže nielen predĺžiť životnosť vášho zariadenia, ale tiež pomôže zabezpečiť, aby všetky záruky zostali v platnosti. Tým, že si každý mesiac odložíte určitú sumu na pokrytie nákladov na pravidelnú údržbu, môžete svojmu podnikaniu ušetriť peniaze. Tiež zabezpečiť súlad s predpismi a zabrániť prestojom. To všetko vám nakoniec umožní aby ste pokračovali v tom, čo robíte najlepšie – neustále varenie vysoko kvalitných jedál.

Tags

Súvisiaci článok

Pridať nový komentár