Drevené zvieratká vydržia aj niekoľko generácií - Party-Time Drevené zvieratká vydržia aj niekoľko generácií - Party-Time
Home   /   Najlepšie články  /  Voľný čas  /  Zábava  /  Produkty  /   Drevené zvieratká vydržia aj niekoľko generácií

Drevené zvieratká vydržia aj niekoľko generácií

Drevené zvieratká vydržia aj niekoľko generácií

Každé obdobie života má svoje špecifiká a výnimkou nie je ani detstvo, ktoré taktiež rozdeľujeme na niekoľko fáz z pohľadu vnímania sveta. Malé bábätká zaujímajú úplne iné hračky, než dvojročných a predškoláci sa už dávno nehrajú s hračkami, ktoré kedysi milovali. V tomto smere je pre rodiča veľmi dôležité, aby držal krok s potrebami svojich detí. Tu nejde o to, aby mali vo svojej detskej izbičke všetko, čo im na um zíde. Dôležité je vytvorenie podnetného prostredia, v ktorom nachádzajú mnoho fascinujúcich predmetov, ktoré pomáhajú ich zdravému fyzickému i mentálnemu vývinu. Drevené zvieratká sú v tomto smere skvelou voľbou.

Drevený koník pre malých kovbojov či kovbojky.

Drevené zvieratká sú hrou na milión spôsobov

Psychológovia i pediatri delia prvé roky života vášho dieťaťa na viaceré fázy z pohľadu ich vývinu. Ako sme už spomínali, je dôležité tomu prispôsobiť aj výber hračiek, ktoré im pomôžu nielen zabaviť sa, ale aj naučiť niečo nové. Hračky z dreva sú skvelou pomôckou vo viacerých aspektoch. Vďaka vizuálnemu prevedeniu sveta zvierat viete napodobňovať jednotlivé druhy, čo je počiatočná fáza opakovania vášho dieťaťa. Keď už sa dieťatko naučí zvuky prírody, viete ďalej hru podnecovať v iných smeroch. Rozdeľovať drevené zvieratká na úžitkové a voľné žijúce. Drevené zvieratká viete rozdeliť podľa farby, veľkosti. Možností na hru je skutočne veľa. Existuje len málo hračiek, ktoré rastú spolu s vašimi deťmi, no drevené zvieratká medzi ne rozhodne patria.  

Drevená Noemova archa

Zvieratká prinášajú nové poznanie i spoločné chvíle

Vo svete plnom umelých materiálov sú skvosty ako drevené zvieratká, skutočne krásnym objektom záujmu pre vaše dieťa. Veď napokon, každý z nás mal určite v detstve hračky podobného typu, na ktoré dnes s láskou spomína. Doprajte vášmu dieťaťu podobný pocit. Drevené zvieratká vydržia v detskej izbe aj niekoľko generácií a možno sa s nimi budú hrať aj vaše vnúčatá. Drevené hračky sa totiž nezlomia, neopotrebujú a sú krásne aj mnoho rokov po tom, čo ich kúpite. Pripomeňte si vlastné detstvo a urobte ho rovnako krásnym aj pre vaše deti. Zvieratká vám s radosťou prídu na pomoc. 

Tags

Súvisiaci článok

Pridať nový komentár