Chladiaca vitrína nová alebo aj použitá - Party-Time Chladiaca vitrína nová alebo aj použitá - Party-Time
Home   /   Produkty  /   Chladiaca vitrína nová alebo aj použitá

Chladiaca vitrína nová alebo aj použitá

Chladiaca vitrína nová alebo aj použitá

Rôzne typy chladiacich zariadení, ktoré sa používajú v spracovateľských, gastronomických  a obchodných prevádzkach sú drahým tovarom.  Určite sa často stáva, že si ich nemôže dovoliť ani podnikateľ, ktorému sa celkom darí. Preto, keď nie je možné zaobísť sa bez priemyselného chladiaceho zariadenia a nie sú peniaze na nové, mohli by ste premýšľať o kúpe chladiaceho zariadenia, ktoré už bolo použité. Napríklad chladiaca vitrína.

      Dnes si už len ťažko vieme predstaviť supermarket či dokonca malý obchod bez kvalitnej chladiacej vitríny. To platí najmä v letnej sezóne, keď teploty stúpajú a kvalita výrobkov sa jednoducho zhoršuje, pokiaľ nie sú uskladnené na chladnom mieste. Chladiace vitríny vidíme denne všade okolo nás. Doslova na každom kroku. V cukrárni,  kaviarni, v priestoroch verejného stravovania či rôznych predajniach s potravinami.

chladiaca vitrína
CHLADIACA VITRÍNA PULTOVÁ 78 L

Bez chladiacej vitríny sa to jednoducho nedá 

    Vďaka účinnému a správne nastavenému chladeniu má každý istotu, že kupuje tovar či predáva aj svoje vlastné výrobky, ktoré nie sú pokazené. Sú čerstvé a chutné. Mnohé však samozrejme súvisí so starostlivosťou o toto zariadenie, pretože nesprávna manipulácia a údržba môže poškodiť chladiacu konštrukciu a poškodiť ponúkané produkty. Aby ste tomu zabránili, musíte prevziať veľkú zodpovednosť za výber gastro vybavenia pre vašu firmu, kupovať iba spoľahlivé a kvalitné vitríny a v prípade potreby ich správne umyť a rozmraziť.

chladiaca vitrína
CHLADIACA VITRÍNA PRÍSTENNÁ NEREZOVÁ 250 L

Chladiaca vitrína z druhej ruky 

     Pri výbere použitých chladiacich zariadení je vhodné uprednostniť výlučne invertorové modely, pretože majú dlhšiu životnosť kompresora. Z tohto dôvodu je šanca, že sa zakúpené zariadenie v prvých mesiacoch používania pokazí, minimálna. Zistite si viac o tom, prečo v určitých prípadoch je výhodné kúpiť použitú chladiacu vitrínu. Zorientovať sa vo výhodách aj nevýhodách zaobstarať si použité chladiace zariadenia. Lákavé môžu byť nižšie náklady, alebo aj možnosť zakúpiť si značkovú a spoľahlivú chladiacu vitrínu za prijateľnú cenu. Je tu aj šanca pre vlastníka potrebnej už použitej chladiacej vitríny, že zariadenie bude bezproblémovo fungovať dlho, pretože prvotné problémy s niektorými modelmi sa objavujú v prvých mesiacoch ich prevádzky. 

Tags

Súvisiaci článok

Pridať nový komentár