2din autorádio - oplatí sa kúpiť? Oplatí! - Party-Time 2din autorádio - oplatí sa kúpiť? Oplatí! - Party-Time
Home   /   Najlepšie články  /  Voľný čas  /  Zábava  /  Produkty  /   2din autorádio – oplatí sa kúpiť? Oplatí!

2din autorádio – oplatí sa kúpiť? Oplatí!

2din autorádio – oplatí sa kúpiť? Oplatí!

A my vieme prečo. Dnešná doba si totiž vyžaduje byť neustále online a dostupní na telefóne. Za ideálnych podmienok v aute netelefonujeme ani sa nevenujeme žiadnym správam. Jedinou výzvou je pre nás situácia pred nami a ohľaduplnosť vodičov za nami. A keďže realita je jednou a idealizácia druhou stránkou sveta, mobily nestačíme dvíhať ani v aute. Nielenže nestačíme, no takto ani legitímne nekomunikujeme – v aute možno reagovať na telefonáty aj na správy, ale len bez nutného držania mobilov. Ako na to? Začnite s 2din autorádio.

2din autorádio
ANDROID 9 2G+16 2DIN autorádio WIFI, GPS, USB

2din autorádio pre naše moderné potreby   

Autorádia s označením 2din prinášajú jednu nespornú výhodu – možno ich nainštalovať do väčšiny automobilov, avšak s menším množstvom prídavných prvkov. Ešte pripomíname, že kategorizácia 2din nie je ničím iným ako bližším špecifikovaním rozmeru autorádia. Bežne sa 2din autorádio ponúka v rozmeroch 18 cm (šírka) x 10,5 cm (výška).  

V kontexte so spomínanými modernými komunikačnými potrebami upriamujeme pozornosť na ponuku autorádií kompatibilnými s iPhone a Android. Disponujú jednak technológiou bluetooth, ale taktiež praktickým interným a externým mikrofónom. V aute telefonujete, pričom vaše ruky nie sú zviazané klávesnicou len moderným hlasovým záznamom. Takto v krátkosti času odošlete množstvo správ a odkazov.  

Vaša spokojnosť sa po kúpe 2din autorádia prejaví aj na samotných cestách. Pri mnohých modeloch je dostupné aj bezplatné načítanie máp a ich aktualizácií. Moderné systémy podporujú Google, Sygic alebo Waze mapy v tom najlepšom prípade s ich doživotnou aktualizáciou. 

2din autorádio
ANDROID 11 2DIN 10,1″ autorádio WIFI, GPS, USB

Bezpečnosť verzus zábava na cestách  

To sú dve hlavné kritériá, čo dnes zastrešujú každé moderné autorádio. Bližšie nám ich špecifikuje napr. vstavaný tuner a podpora DAB spolu s RDS, pričom sa nám taktiež žiada podpora digitálneho vysielania. Pre zvýšenú bezpečnosť na cestách slúži pripojenie originálnej alebo náhradnej kamery a rovnako aj ovládanie a podpora pretáčania DVR kamery.  

Alebo je vám málo priestoru? 2din autorádio to vyrieši predelením obrazu na polovicu, kde súčasne pozorujete navigáciu a film. Jednoducho modernizácia, ako sa patrí!       

Tags

Súvisiaci článok

Pridať nový komentár