Aké sú najobľúbenejšie doplnky pre vaše autorádio? - Party-Time Aké sú najobľúbenejšie doplnky pre vaše autorádio? - Party-Time
Home   /   Voľný čas  /  Zábava  /  Produkty  /   Aké sú najobľúbenejšie doplnky pre vaše autorádio?

Aké sú najobľúbenejšie doplnky pre vaše autorádio?

Aké sú najobľúbenejšie doplnky pre vaše autorádio?

Pre každé autorádio sa nájde vhodná „súčiastka“, aby sme ňou vylepšili ovládanie, komunikačné rozhranie, výkon hlasu alebo sledovanie okolia vozidla. Väčšina z nich je cenovo prijateľná, na univerzálne používanie a s dlhou trvácnosťou. Aj doplnky pre autorádio si treba vedieť vybrať – podľa základného účelu, technických kritérií a vzhľadom na našu doterajšiu výbavu a model autorádia. Taktiež aj z doplnkov pre autorádio správne triedime, čo nám na našich cestách skutočne poslúži a čo radšej podarovať. V tomto článku vám predstavíme obľúbenú výbavu pre autorádio v jej základnej charakteristike.

autorádio
ANDROID 10 VW GOLF 7 autorádio

Rýchle a jednoduché ovládanie autorádia  

Ladiť autorádio ako za starých čias je dnes už len prežitkom. V podstate aj dosť nebezpečnou aktivitou za volantom, keďže situácia na cestách si vyžaduje absolútne sústredenie. Nech vás nič nevyvádza z miery a zároveň aby ste mali pod kontrolou aj svoje autorádio, odporúčame univerzálne bezdrôtové ovládanie. Výhodou je pripojenie na každé rádio – samozrejme, musí však podporovať ovládanie na volant. 

Autorádio ako „asistent“ pri cúvaní   

Cúvanie bez stresu a obáv zabezpečuje asistenčné zariadenie do nárazníkov so 4 senzormi. Pracujú na princípe sonaru – po odraze ultrazvukových vĺn od prekážky sa vrátia. Nasleduje vyhodnotenie vzdialenosti podľa doby odozvy. Výhodou je akustická a zároveň aj obrazová signalizácia. Po zaradení spiatočky ste o prekážke za vozidlom informovaní pípaním, vyobrazeným objektom (napr. do 1,8 m za vozidlom) a číselnou vzdialenosťou. Súčasťou každého základného balenia má byť aj napájací kábel pre autorádio.  

autorádio
ANDROID 10 Mercedes A, B, VITO, VIANO,SPRINTER autorádio

Bluetooth auto diagnostika 

Pre moderné autá rôznych značiek je skvelým pomocníkom auto diagnostika. Obľúbite si ju aj pre jednoduché, bezdrôtové pripojenie – takže už žiadne káble pod nohami! Táto investícia sa skutočne oplatí, pretože číta nielen všeobecné, ale aj špecifické chyby vozidla a hlási ich význam. Spolupracuje s mnohými modernými softvérmi. 

DVR android kamera 

Nachádza sa vozidlo pred vami príliš blízko alebo nebezpečne manévruje? Vyžiadajte si u predajcov toto skvelé zariadenie na výstrahu pred neobvyklou jazdou. Podobné situácie sa môžu stať aj vám. Aby nedošlo k závažným kolíziám, záznamy z kamery majte uchovávané v slučkách a vyobrazené na monitore autorádia. Nebezpečenstvo na cestách nebude mať na vás dosah aj vďaka tejto modernej výbave!   

Tags

Súvisiaci článok

Pridať nový komentár