Home   /   Bývanie  /  Zdravie  /  Produkty  /   Keramický drez je klasika

Keramický drez je klasika

Keramický drez je klasika

Kuchynský drez zaujme v kuchyni na prvý pohľad. Ak má ten váš  už svoje najlepšie roky za sebou, je načase ho vymeniť za lepší a kvalitnejší model. Kuchynské drezy sú na trhu dostupné a vyrobené z rôznych materiálov ako sú keramika, granit či nerezová oceľ . Dovolíme si ale tvrdiť, že keramické drezy vyzerajú zo všetkých typov najviac elegantne a to najmä vďaka materiálu použitom pri výrobe. Keramický materiál je ľahko umývateľný a je aj  jednoduchý na údržbu. Keramický drez tak môže zostať čistý, lesklý a ako nový aj po dlhej dobe užívania. Drez z keramiky pôsobí klasickým dojmom, ktorý vychádza z bielej a hladkej farby.

keramický drez
Priestranný keramický drez Blanco Idessa

Nielen biely

Drez z keramiky  je vyrábaný z kvalitnej vypaľovanej keramiky. Oproti bežným drezom je ten keramický naozaj výnimočný. Už od pohľadu na Vás bude pôsobiť veľmi majestátne a neprehliadnuteľne. Keramický drez sa vyrába nielen v bielej farbe s lesklou glazúrou, ale tiež v niekoľkých matných farebných variantách. Tieto drezy môžeme teda kľudne osadiť  aj do modernej kuchyne. Technológia výroby keramiky umožňuje dosiahnúť rôzne a veľmi zaujímavé  tvary. A v spojení s výberom farieb glazúr ponúknuť  široký výber keramických drezov.

keramický drez
Keramický drez je veľmi populárny aj v čiernej farbe

Keramický drez a štýly kuchyne

Ak sa Vám páči rustikálny štýl kuchyne, je pre Vás keramický drez voľbou číslo jedna. Okrem iného majú keramické drezy aj jedinečné technické vlastnosti. Ponúkajú vynikajúcu odolnosť proti pôsobeniu tepla. Keramický materiál nepoškodia ani silné chemikálie. Nečistoty, ale ani farbivá, či látky nesúce rôzne pachy  sa na povrch keramického drezu neprilepujú.  Aj z toho vyplýva už spomínaná mimoriadna nenáročnosť na údržbu. Sú navyše vysoko odolné proti oderom a nárazom, ktoré sa pri práci s drezom stávajú pomerne často. Keramické drezy tak patria medzi to najlepšie, čo môžete do svojej kuchyne kúpiť. Drez sa tiež veľmi hodí do retro kuchyne, ktoré patria neodmysliteľne k víkendovým či vidieckym sídlam a domom.

Tags

Súvisiaci článok

Pridať nový komentár