Perfektné tenisky na platforme patria k módnym hitom Perfektné tenisky na platforme patria k módnym hitom
Home   /   Móda  /  Najlepšie články  /   Tenisky na platforme, áno či nie?

Tenisky na platforme, áno či nie?

Tenisky na platforme, áno či nie?

Tenisky na platforme sú už dlhšiu dobu súčasťou módnych trendov a ponúk. Ako sa k nim dámska verejnosť postavila si skúsime rozobrať práve teraz. Treba priznať, že módny pokus a výstrelok od návrharky Isabel Marant sa „chytil“, a to vo veľkom.  V prvom roku predaja, hneď po uvedení tejto novinky na trh, sa tento typ topánok stal najpredávanejším v danom roku. Povedzme si úprimne, ktorá žena (česť výnimkám) by rada nepridala zopár centimetrov ku svojej výške? A to je samozrejme voda na mlyn pre návrharku Isabel Marant. Niektoré exkluzívne páry týchto tenisiek sa predávajú aj za 700 Euro a po uvedení na trh sa po nich len tak „zapráši“.

Tenisky na platforme

Vyzerajú perfektne nielen k rifliam..

Tenisky na platforme a ich výhody

Na predaji tenisiek na platforme sa podpisuje aj fakt, že na rozdiel od lodičiek alebo inej zvýšenej obuvi, tieto tenisky vyhrávajú na celej čiare, čo sa pohodlnosti týka. Ba čo viac, tenisky na platforme majú aj pozitívne zdravotné účinky. Sú výborné na správne držanie tela bez toho, aby si to daná osoba uvedomovala. Znižujú riziko hrbenia sa alebo iných deformácií tela. Toto samozrejme pôsobí pozitívne nie len na vzhľad ženy ale aj na jej zdravie. Ďalšou z veľkých výhod je možnosť ich nosenia po celý rok. Vysoká podrážka izoluje zimu, a preto držia nohu v teple aj počas zimného obdobia. Ani menšia vrstva snehu nepredstavuje problém. A to pritom zo začiatku nevyzeralo pre tenisky na platforme vôbec dobre. Prvé názory boli negatívne, tento typ tenisiek bol nazývany dokonca škaredým, neperspektívnym a nepredajným.

Tenisky na platforme

…ale aj k šatám či sukni.

Doprajte si trochu extravagancie

Tenisky na platforme teda na základe predchádzajúcich informácii určite odporúčame do pozornosti. Tento stúpajúci trend tu s nami očividne ešte chvíľu ostane. Ak máte radi módne výstrelky a preferujete zvýšenú obuv bez toho, aby ste trpeli, tenisky na platforme si určite kúpte.

 

Tags

Súvisiaci článok

Pridať nový komentár