Kuchynské drezy s batériou sú centrom a stredom kuchyne Kuchynské drezy s batériou sú centrom a stredom kuchyne
Home   /   Bývanie  /  Produkty  /   Inovatívny kuchynský drez + perfektná kuchynská batéria = funkčné pracovné centrum

Inovatívny kuchynský drez + perfektná kuchynská batéria = funkčné pracovné centrum

Inovatívny kuchynský drez + perfektná kuchynská batéria = funkčné pracovné centrum

Kuchynské drezy s batériou sa stali akýmsi centrom kuchyne, nie je to len „miesto“, ktoré slúži na umývanie riadu.  Dokonale zladené komponenty od inovatívneho kuchynského drezu a k nemu dokonale zladenej kuchynskej batérie Vám poskytnú maximálnu funkčnosť a vysoký komfort vo Vašej kuchyni. Správna kombinácia kuchynského drezu a batérie dotvára prostredie, ktoré sa hodí k Vášmu štýlu bývania.

kuchynské drezy s batériou

Antibakteriálny kuchynský drez s batériou

Výber je široký

V ponuke nájdeme široký výber kuchynských drezov a kuchynských batérii v rôznych materiálových prevedeniach od popredných svetových výrobcov BLANCO, FRANKE, TEKA, SCHOCK, ALVEUS. Výrobcovia ponúkajú  riešenia drezov pre akékoľvek  rozmery skriniek. Ideálna šírka drezov je 60 cm, ale aj pre iné dispozície a realizácie je v ponuke množstvo modelov kuchynských drezov a batérii. Určite ste počuli výrazy ako SILGRANIT,  FRAGRANIT, CRISTADUR, KERAMICA, NEREZ atď. to všetko sú pomenovania materiálov, s ktorých sa kuchynské drezy vyrábajú. Na výber sú kuchynské drezy vo farebných prevedeniach a k tomu, sú vyrobené samozrejme aj kuchynské batérie. Rôzne prevedenia kuchynských batérii, ktoré perfektne reagujú na potreby moderných kuchýň.  Napríklad modely batérii  so sprškou rozširujú svoj akčný rádius a ponúkajú ešte viac komfortu a tiež vysokokvalitné komponenty zaručujú ľahkú obsluhu a tiež dlhú životnosť kuchynskej  batérii. Umiestnenie kuchynského drezu pod okno si vyžaduje špeciálny typ kuchynskej batérie určenej pod okno. Výrobcovia na to mysleli a ponúkajú nám i tieto modely batérii .

Kuchynské drezy s batériou

Kuchynský drez so sprškou

Antibakteriálne úpravy

Kuchyňa je kritickým miestom pre šírenie baktérii a jej údržba si preto vyžaduje zvláštnu pozornosť. Na nechránených povrchoch sa môžu baktérie množiť a mať negatívny vplyv na hygienu. Materiály, s ktorých sú dnes vyrobené kuchynské drezy a kuchynské batérie sú navrhnuté tak, že disponujú s antibakteriálnymi úpravami, ktoré zachovávajú drez i batériu v čistote a poskytujú im ochranu. Nenahradzuje to bežné čistenie, ale pomáha udržovať povrch bez baktérii. Vyvážená ponuka sortimentu výrobkov kuchynských drezov a kuchynských batérii vyhovie každému prianiu zákazníka.

Tags

Súvisiaci článok

Pridať nový komentár