Dámske peňaženky si môžete vyberať aj podľa nálady Dámske peňaženky si môžete vyberať aj podľa nálady
Home   /   Móda  /  Najlepšie články  /   Dámske peňaženky pre konzervatívne, moderné aj romantické ženy

Dámske peňaženky pre konzervatívne, moderné aj romantické ženy

Dámske peňaženky pre konzervatívne, moderné aj romantické ženy

Dámske peňaženky patria k praktickým módnym doplnkom a pre väčšinu žien je peňaženka rovnako ako kabelka neodmysliteľnou súčasťou každodenného outfitu, bez ohľadu na to, či práve kráčate mestom na nákupy, s priateľkami na kávu či do kina, za povinnosťami do zamestnania, na pracovný pohovor alebo na dôležité obchodné rokovanie. Móda, oblečenie, obuv a doplnky, medzi ktoré sa radia aj dámske peňaženky, majú však jedno spoločné a to, že sa v nich odráža aj náš štýl a vkus, pretože väčšina z nás si aj dámske peňaženky vyberá na základe individuálnych sympatií. Kým niektoré dámy uprednostňujú elegantné a konzervatívne kúsky, iným nevadí ani viac pestrofarebnosti, vzorov či štipka detskej infantilnosti, pretože každá z nás inklinuje k niečomu inému.

dámske peňaženky

Veselé, vtipné, rafinované či seriózne a luxusné? Aká je tá vaša peňaženka?

Peňaženky pre náročné a konzervatívne dámy

Peňaženky určené konzervatívnejším dámam, ktoré si potrpia skôr na nadčasovú klasiku ako na novinky a neustále sa meniace módne trendy, sú tým typom peňaženiek, ktorými nikdy nič nemôžete pokaziť, pretože vždy budú mať svoj štýl, eleganciu a hodnotu. K zaužívanej klasike z tohto pohľadu určite patrí prírodná koža, ktorá je naozaj kvalitná a nadčasová. Tieto dámy nerady vytŕčajú z davu aj čo sa týka tvaru, veľkosti či farebného odtieňa peňaženky, preto aj v tomto smere volia radšej klasiku, teda peňaženky strednej veľkosti – ani príliš veľké ani malé, v čiernom prevedení, prípadne v prírodných zemitých farbách, ako je hnedá, koňaková, ťavia či béžová.

dámske peňaženky

Luxusné dámske peňaženky môžu byť šperkom vo vašej kabelke

Dámske peňaženky pre moderné ženy alebo romantické typy

To, akou peňaženkou urobíte radosť modernej žene, ktorá sleduje všetky aktuálne trendy a potrpí si na luxusné kabelky aj peňaženky je viac ako zrejmé… Jedine kvalitnou, značkovou a rozhodne modernou. Nežné romantické typy žien zase očaria najmä dámske peňaženky s potlačou a okamžite intuitívne siahajú po pestrejších farbách (ako je napr. ružová, fialová, tyrkysová) či kvietkovaných vzoroch a motívoch, ale aj rôznych dekoráciách, ako sú napr. mašličky, motýle či rôzne štrasové zdobenia.

Tags

Súvisiaci článok

Pridať nový komentár