Dámska kožená peňaženka - Party-Time Dámska kožená peňaženka - Party-Time
Home   /   Móda  /  Produkty  /   Dámska kožená peňaženka

Dámska kožená peňaženka

Dámska kožená peňaženka

A nie jedna… Dámy zväčša siahajú hneď po niekoľkých kúskoch módnych peňaženiek, čo im zaručí možnosť dokonale ich kombinovať s akýmkoľvek outfitom. Kvalitná kožená peňaženka dokáže mnoho prezradiť o vašej osobnosti, preto ju vyberajte dôkladne a starostlivo!

peňaženka
Kožená peňaženka je praktickým módnym doplnkom pre každú ženu.

Praktický doplnok

Kožená peňaženka predstavuje praktický módny doplnok, ktorý vaše cennosti plnohodnotne uschová niekoľko rokov. Aj keď sa môže zdať, že praktická peňaženka by mala byť minimalistická, opak je pravdou. Práve vďaka veľkej peňaženke či dokonca listovej kabelke dokážete svoje cennosti, doklady, ale aj fotografie svojich blízkych uložiť bezpečne na jednom mieste!

kožená peňaženka
Cenová úroveň pri kožených peňaženkách je o niečo vyššia.

Dokonalý materiál

Koža je jeden z najodolnejších materiálov vôbec. Práve z toho dôvodu sa využíva pri výrobe odolných doplnkov, akými sú peňaženky, obuv či dokonca jazdecké sedlá. Kožené peňaženky však majú jednu nevýhodu – ich cenová úroveň je o niečo vyššia ako cena peňaženiek vyrobených z iných materiálov.

Často sa preto siaha po syntetickej koži, ktorá síce nespĺňa kritériá pravej kože, pri dôkladnej starostlivosti sa taktiež vyznačuje zachovaním svojej kvality. Ide teda o najčastejšie kupované kožené peňaženky na slovenskom trhu.

Kritériá dámskej koženej peňaženky

Či už siahnete po pravej alebo syntetickej koži, vždy stavte na kvalitu prevedenia danej peňaženky. Vďaka elegantnému, ale zato trvácnemu prešívaniu si tak môžete dopriať luxusnú peňaženku, ktorá vydrží naozaj dlho! S kvalitným prešívaním úzko súvisí aj samotné zapínanie peňaženky, ktoré vám dodá pocit istoty.

S dokonalou koženou peňaženkou sa nemusíte obávať, že o svoje cennosti prídete, zároveň doplní váš outfit eleganciou a ženskosťou.

Tags

Súvisiaci článok

Pridať nový komentár