Cukrárenské pece výrazne uľahčujú výrobu - Party-Time Cukrárenské pece výrazne uľahčujú výrobu - Party-Time
Home   /   Produkty  /   Cukrárenské pece výrazne uľahčujú výrobu

Cukrárenské pece výrazne uľahčujú výrobu

Cukrárenské pece výrazne uľahčujú výrobu

Pri zariaďovaní novej alebo aj modernizácii súčasnej prevádzky je mimoriadne potrebné zvážiť možnosti zariadení, ktoré nielen splnia základné potreby, ale aj poslúžia na zefektívnenie práce. Dnes už totiž môžete bežné rutinné procesy vo vašej gastro prevádzke odovzdať technike. Pekárske a cukrárenské pece takýmito zariadeniami sú, a v dnešnej dobe vám nové modely vedia ušetriť výrazne veľa starostí a času. 

cukrárenské pece
Dnešné cukrárenské pece sú plnoautomatické

Pomocník, bez ktorého sa nezaobíde žiadny šikovný pekár alebo cukrár 

Pekárske a cukrárenske pece môže byť kľúčom k úspechu ale aj klincom do rakvy majiteľa gastro prevádzky. Správny výber ovplyvní úspech, budúce zisky i reputáciu. Existujú rôzne rôzne druhy pecí: cukrárske, pekárske, na pizzu a ďalšie modely so širokou škálou gastronomických aplikácií. Najlepšie pece sú tie, ktoré sú mobilné. Dávajú cukrárom možnosť premiestniť ich alebo vymeniť bez toho, aby museli čakať na odbornú pomoc alebo inštaláciu. Cukrári väčšinou nemajú čas manuálne kontrolovať každú dávku pečiva, ktorú napečú.

To je miesto, kde cukrárenske pece uľahčujú pekárom život. Zabudované halogénové žiarovky vo vnútri rúrok umožňujú zistiť, ako dobre sa pečivo pečie, a automatický odvod pary z konvekčných pecí umožňuje ešte lepšie pečenie. Nainštalovaný ventilátor býva spravidla z nehrdzavejúcej ocele, aby sa zabezpečilo, že nikdy nedôjde k odpadnutiu hrdze do výrobkov, a aby sa na jeho povrchu netvorili žiadne baktérie. Rúrkový rám dverí, rukoväť z uhlíkových vlákien a samomazné pánty zaisťujú, že pece budú časom opotrebované iba minimálne. 

cukrárenské pece
Malá a šikovná cukrárenská pec

Viac času na prípravu 

Cukrárenské pece majú atraktívny moderný štýl, ktorý využíva najnovšie technológie ako je dvojité zasklenie na zníženie strát tepla a zvýšenie účinnosti. Vďaka dotykovému ovládaciemu panelu rúry na pečenie, ktorý má niekoľko prednastavených cukrárenských programov a možnosti uložiť vlastné programy používateľom – vrátane časových, teplotných a klimatických parametrov, je teraz možné ešte viac zamerať koncentráciu a čas na ďalšie činnosti spojené s výrobou cukroviniek. Cukrárenská pec spraví jednoducho skoro všetko za vás.  

Tags

Súvisiaci článok

Pridať nový komentár