Home   /   Móda  /  Najlepšie články  /   Športové mikiny – pekné ale aj praktické!

Športové mikiny – pekné ale aj praktické!

Športové mikiny – pekné ale aj praktické!

Nech už sa venujete behaniu, tenisu, cvičeniu vo fitku alebo akémukoľvek inému športu, potrebujete k tomu kvalitné športové oblečenie. Športové oblečenie plní tak estetickú ako aj praktickú funkciu. Je nevyhnutné nato, aby bolo vaše telo v teple, suchu a v bezpečí. Športové mikiny sú úplný must have a vyberať si ich môžete z mnohých prevedení a to od tých najlacnejších až po tie najkvalitnejšie. Výber športovej mikiny závisí najmä od toho, akému športu sa venujete a čo od mikiny očakávate. Pretože univerzálna mikina jednoducho neexistuje. Poznáme športové mikiny určené na turistiku, bežecké mikiny, termo mikiny na lyžovanie. A takto by sme mohli pokračovať snáď do nekonečna.

Športové mikiny

Športové mikiny by mali byť z kvalitného termo materiálu, alebo z flísu.

Čo by mali športové mikiny spĺňať?

Ako som povedala, univerzálna športová mikina neexistuje, no jedno by mali mať všetky športové mikiny spoločné – kvalitný materiál. Práve od materiálu závisí, či bude vaše telo v suchu aj pri tom najtvrdšom tréningu, alebo budete po krátkej chvíli mokrí a bude vám hroziť prechladnutie. Kvalitný materiál sa postará o to, aby bola prebytočná vlhkosť odvedená preč od tela a zároveň ho udrží v teple. Ideálnym materiálom pre športové mikiny sú syntetické materiály, ktoré vynikajú neuveriteľnou ľahkosťou, vzdušnosťou, ale aj stálofarebnosťou a odolnosťou. Samozrejme mikiny určené pre zimné športy vyžadujú úplne odlišný materiál a to buď flís, alebo v lepšom prípade kvalitný termo materiál, ktorý aj napriek tomu že je tenký udrží telo v suchu a teple.

Športové mikiny

Kvalitný materiál sa postará o to, aby bolo vaše telo v suchu.

Športové mikiny online

Určite ste sa už aj vy stretli s tým, že pri návšteve športových obchodov ste si jednoducho nevedeli vybrať. Ponuka proste nebola dosť pestrá a tak ste mali dve možnosti – buď si nekúpite nič alebo urobíte kompromis a kúpite niečo s čím nie ste až tak stotožnení. Neviem ktorá z týchto dvoch možností je horšia, no jedno viem určite – nakupovať sa dá aj inak. Ako? Napríklad cez internet. Ak si prezriete internetovú ponuku ostanete príjemne prekvapení, pretože v žiadnych kamenných predajniach nenájdete toľko sortimentu ako v eshopoch. Športové mikiny tu nájdete v nekonečných prevedeniach, navyše úhľadne zoradené do kategórií a čo je najlepšie, predávajú sa za bezkonkurenčné ceny. No nekúp to!

Tags

Súvisiaci článok

Pridať nový komentár