Home   /   Móda  /  Najlepšie články  /   Pánske plátené tenisky sú stále trendy

Pánske plátené tenisky sú stále trendy

Pánske plátené tenisky sú stále trendy

Zima sa už pomaly blíži k svojmu záveru a mnohých mužov začína zamestnávať myšlienka, aké pánske tenisky si kúpiť. Niektorých veľmi zaujíma to, aké sú sú pre nadchádzajúcu sezónu skutočné trendy. Akými teniskami si teda doplniť svoj botník?  Ponuka nízkych i členkových pánskych tenisiek pre voľný čas i šport, ktoré by podľa najnovších trendov nemali chýbať vo vašom botníku, je skutočné pestrá. Pánske plátené tenisky sú dobrá voľba. Aké pánske plátené tenisky padnú do oka práve vám, to už záleží na vašom vkuse a životnom štýle. Každý asi hľadá hlavne taký typ tenisiek, ktoré splnia  svoj účel a bude sa  v nich príjemne a pohodlne chodiť.

pánske plátené tenisky

Na jar aj jeseň

Kvalita a vzdušnosť sú in

Je ale potrebné zdôrazniť, že nielen módne tenisky sú in, ale aj kvalita a vzdušnosť. Tieto vlastnosti teniskám zaručia najmodernejšie výrobné technológie a kvalitný materiál. Zamerajte sa preto na značkové trendy tenisky vyrobené z kože, semišu, textilu či plátna. Také topánky, v ktorých vaše nohy aj v letných dňoch budú dýchať a zažijú zdravé pohodlie. Do trendov v obúvaní zavítali jemné pastelové odtiene Z klasických farieb vládne stále biela, khaki zelená, čierna, modrá a červená. Pánske plátené tenisky môžu byť jednofarebné alebo v kombinácii dvoch a viac farieb.

pánske plátené tenisky

Overená klasika

Pánske plátené tenisky ako súčasť outfitu

Akékoľvek topánky sú praktickým doplnkom k outfitu každého muža i ženy. A o teniskách to platí dvojnásobne.  Doba, kedy sa tenisky nosili len na šport alebo dovolenky, je našťastie dávno preč. Vďaka tomu sa ponúka obrovský výber rôznych typov a variantov tenisiek, v ktorých si môžete nielen zašportovať, ale môžete v nich vyraziť aj do víru veľkomesta, do baru, na rande, festival alebo na vychádzku do prírody či na dovolenku. Lifestyle topánky do mesta vdýchnu vášmu outfitu štipku športového šmrncu a urban elegancie. Pánske plátené street tenisky  kombinujú šport a eleganciu. Tieto topánky sú určené pre bežné každodenné nosenie do práce, školy aj vo voľnom čase.

pánske plátené tenisky

Štýlová biela

Tags

Súvisiaci článok

Pridať nový komentár