Home   /   Móda  /  Najlepšie články  /  Produkty  /   Dámske svetre sú vynikajúce a praktické doplnky

Dámske svetre sú vynikajúce a praktické doplnky

Dámske svetre sú vynikajúce a praktické doplnky

Štýl alebo pohodlie?

Existujú 4 základné typy žien podľa toho, ako sa v zime obliekajú. Prvými sú ženy, ktoré budú radšej mrznúť za každých okolností, no v žiadnom prípade by neporušili svoj imidž. Druhý typ sú ženy, ktoré chodia naobliekané a navrstvené ako cibuľa bez ohľadu na módu alebo či je dané oblečenie pre ich postavu lichotivé či nie. Ďalším typom sú ženy, ktoré uprednostňujú menej teplejších vecí, to znamená na vrch jeden teplý dámsky sveter a jeden kvalitný teplý kabát. Veď nie je nič nepríjemnejšie ako prechádzať sa po nákupnom centre s milión vrstvami oblečenia pričom buď je žene príliš teplo, alebo ich musí vláčiť v rukách. A posledné sú naopak práve tie, ktoré si radšej oblečú tielko, dve tričká a dva tenšie svetre a ešte tenký kabát so šálom a čiapkou a inými doplnkami. Ktorý typ ste vy? Každá žena má svoj vlastný argument na to, prečo si volí také či onaké oblečenie.

dámske svetre

Kedy sa stali dámske svetre také trendy?

Jedno však majú ženy spoločné. Všetky obľubujú svetre a kardigany. Dámske svetre sú skvelým oblečením, ktoré sa môže nosiť po celý rok, len tak naľahko alebo vsrtvene. Hodia sa do práce, do kina, aj na pracovné stretnutie či neformálny večierok; k teniskám či k lodičkám. Dámske svetre sú vynikajúce a praktické doplnky pre dodanie textúry, vrstiev a farby do oblečenia.

dámske svetre

Vyberajte svetre so zaujímavým detailom

Dámske svetre: univerzálne a praktické

Vždy, keď neviete ako spestriť váš šatník bez toho, aby ste veľmi zasahovali do vášho štýlu, dámske svetre to vyriešia. Nemusíte meniť vaše zvyky, ak rady nosíte stále čierne nohavice, alebo džínsy a biele tričko, prípadne ak ste milovníčka šiat. Nemusíte meniť vašu farebnú škálu bežného oblečenia. Ak hľadáte malú zmenu pre veľký výsledný efekt, svetre sú na to ako stvorené. Je potešujúce, že dnešná móda ponúka dámske svetre rôznych strihov, dĺžok, farieb a materiálov. Nájdete jednofarebné aj v rôznych menej tradičných farbách, ale aj vzorované, s potlačou, s nápismi a rôznymi zaujímavými aplikáciami. Sveter dodá výslednému outfitu úplne iný rozmer. Okrem tohto estetického využitia sú svetre samozrejme aj praktické, pretože sú teplé, mäkké a veľmi komfortné na nosenie.

 

Tags

Súvisiaci článok

Pridať nový komentár