Výrobník ľadu a dostupné typy - Party-Time je váš infoblog Výrobník ľadu a dostupné typy - Party-Time je váš infoblog
Home   /   Produkty  /   Výrobník ľadu a dostupné typy

Výrobník ľadu a dostupné typy

Výrobník ľadu a dostupné typy

Výrobník ľadu sa dodáva v rôznych tvaroch a veľkostiach, aby vyhovoval rôznym obchodným potrebám. Existujú stroje, ktoré sa hodia pod pult, veľké vysoko – kapacitné stroje a dokonca aj stroje, ktoré sa na seba ukladajú. Ak vás zaujíma, ktorý výrobník ľadu by bol pre vašu firmu najvhodnejší, zistite si pred kúpou čo najviac detailov, aby ste sa mohli informovane rozhodnúť.

výrobník ľadu
VÝROBNÍK ĽADU 29KG/DEŇ

Modulárny a poschodový výrobník ľadu

Modulárne stroje na výrobu ľadu sa líšia od ostatných typov strojov na výrobu ľadu, a sú momentálne jednotkou na trhu. Ak chcete použiť modulárny stroj na výrobu ľadu, musíte ho nainštalovať do samostatného zásobníka alebo dávkovača. Tieto typy výrobníkov ľadu sú najbežnejším typom jednotiek vyrábaných komerčnými výrobcami. Sú vynikajúcou voľbou pre väčšinu spoločností, pretože ponúkajú veľa možností z hľadiska veľkosti priestoru. Poschodové výrobníky ľadu sú navrhnuté pre veľkoobjemové pracoviská s obmedzeným priestorom. Namiesto nákupu dvoch samostatných modulárnych jednotiek, ktoré na skladovanie ľadu potrebujú dva zásobníky, môžete tieto dve jednotky nainštalovať tak, aby dávkovali ľad do jedného zásobníka ľadu. Tieto jednotky sú spravidla menšie ako modulárne jednotky s pripevneným košom, takže sú dobrou voľbou pre menšie firmy.

výrobník ľadu
VÝROBNÍK ĽADU – AŽ 140KG/DEŇ

Podpultová jednotka vhodná do barov

Podpultové stroje na ľad majú nízky profil a dosahujú výšku menej ako 100 cm. Aby sa ušetrilo miesto, prakticky všetky tieto stroje sú samostatné jednotky. Tieto typy strojov na výrobu ľadu sú navrhnuté tak, aby sa zmestili pod dosku alebo bar. Na rozdiel od barov, ktoré je potrebné opakovane dopĺňať ľadom po celý deň, majú barmani a ďalší zamestnanci okamžitý prístup k vlastnej zásobe ľadu. Mnoho pultových jednotiek komerčnej kvality disponuje dávkovačom, ktorý púšťa ľad priamo do nádoby stlačením tlačidla alebo páky. Celkovo sú tieto typy dávkovačov oveľa hygienickejšie, pretože personál a zákazníci nemusia ľad vyberať ručne. Tieto typy strojov na výrobu ľadu sú veľmi obľúbené v samoobslužných staniciach, obchodoch so sendvičmi a v ďalších rýchlych a neformálnych typoch občerstvenia. Nech už si vyberiete akýkoľvek výrobník ľadu, uistite sa, že je to najlepšia voľba pre vaše podnikanie.

Tags

Súvisiaci článok

Pridať nový komentár