Topánky na jar pre ľahkosť a pohodu - Party-Time blog Topánky na jar pre ľahkosť a pohodu - Party-Time blog
Home   /   Móda  /  Zdravie  /  Produkty  /   Topánky na jar pre ľahkosť a pohodu

Topánky na jar pre ľahkosť a pohodu

Topánky na jar pre ľahkosť a pohodu

Kvety kvitnú a vtáky štebotajú. Je tu jar a nadišiel čas oprášiť záhradný nábytok a vyraziť von. Isto všetci milujeme príležitosť ísť von a nasávať čerstvý vzduch. Jar je ideálny čas na vypratanie domu a nový začiatok. Je to tiež čas, kedy si uvedomujeme, že naše deti od začiatku školského roka dosť vyrástli, a že je možno čas na nové topánky na jar. Ako rodičia vždy chceme to, čo je pre naše deti najlepšie. A pokiaľ ide o topánky tak obzvlášť. Pohodlie nôh, ktoré pretrvá celý deň, je dôležité pre fyzickú i duševnú pohodu dieťaťa. A ked je spokojné dieťa, tak je väčšinou spokojný aj rodič.

topánky na jar
Topánky na jar Alan

Topánky na jar a ich základné vlastnosti

Jarná kolekcia topánok je spravidla farebná, hravá a romantická. Paleta farieb je krásnou zmesou žiarivých, pastelových a lesklých. Jadrom kolekcie sú trendy vzory a hravé kombinácie rôznych materiálov a farieb. Najobľúbenejšími dievčenskými motívmi sú napríklad kvety, trblietky a iné lesklé materiály, ktoré dievčenským linkám dodajú sviežosť a eleganciu. Námornícke motívy, hravé tvary a vzory na chlapčenských topánkach urobia akýkoľvek chlapčenský outfit trendy a zábavný. Ľahkosť a pohodlie sú základnými prvkami pre topánky na jar.

topánky na jar
Topánky na jar od výrobcu RAK

Flexibilita je dôležitá

Obuv by mala mať určitú flexibilitu, ktorá umožní chodidlu prirodzený pohyb a funkciu. Topánka, ktorá sa ohýba je dobrá, pretože deti zvyčajne dosť behajú a skáču. Vyhýbajte sa príliš tlmeným topánkam. Dávajte tiež pozor na topánky so zdvihnutým podpätkom (pokiaľ to neurčí lekár), pretože by mohli nadmerne tlačiť na prsty. Pokiaľ ide o nájdenie správnej topánky pre vaše dieťa, najdôležitejšou vecou je získanie správnej veľkosti. Ubezpečte sa, že medzi najdlhším prstom a prednou časťou topánky je dostatok miesta. Pamätajte, že je lepšie mať topánky trochu väčšie ako menšie. Pretože detské nohy rastú rýchlo – niekedy zdanlivo cez noc – musíte často kontrolovať, či majú stále dostatok miesta pre nohy.

Tags

Súvisiaci článok

Pridať nový komentár