Svadobné cukrovinky na každý stôl - Party-Time Svadobné cukrovinky na každý stôl - Party-Time
Home   /   Svadba  /   Svadobné cukrovinky na každý stôl

Svadobné cukrovinky na každý stôl

Svadobné cukrovinky na každý stôl
Svatevní cukroví

Svadobné makarónky

Na svadobné menu neodmysliteľne patria koláče. Tie skvelo vyvážia chute hlavných, väčšinou slaných jedál.

Keď sa povie svadobné koláče každý si predstaví niečo vrstvené s čokoládovou polevou. To však dnes už neplatí  a na svadobnú tabuľu sa dostanú svadobné cukrovinky od výmyslu sveta.

Jedinečné cukrovinky

Svatební cukroví

Rôzne svadobné cukrovinky

Vašu svadobnú tabuľu okrem sladkých koláčov môžu ozvláštniť aj rôzne oriešky v jogurte, čokoláde alebo karameli. Napríklad oproti slaným arašidom a lupienkom môžu byť vítanou zmenou chute. Vaši hostia si určite radi „zobnú“ niečo malé medzi jedlami, keď práve nemajú chuť na celý zákusok. Ako svadobné cukrovinky môžete tiež podávať rôzne ovocie v čokoláde. Veľmi obľúbené sú napríklad jahody alebo maliny v čokoláde či v jogurte. Ale chutný je napríklad aj ananás, broskyne a podobne.

Veľmi obľúbeným prvkom na svadbách je aj čokoládová fontána. Do misiek sa pripraví ovocie, kúsky piškótov alebo keksíkov, ktoré sa potom namáčajú do prúdu horúcej čokolády a tak si hostia sami vytvoria svoje vlastné cukrovinky. Táto chutná zábavka však môže byť trochu nebezpečná pre slávnostné oblečenie. Mali by ste sa preto uistiť že máte pri fontáne dostatok misiek, tácok a obrúskov.

Svadobné cukrovinky ako dekorácie

Svadobné cukrovinky

Čokoládové fondue

Okrem toho, že rôzne svadobné cukrovinky vaši hostia ocenia kvôli chuti, môžu byť aj skvelým doplnkom pre vašu svadobnú výzdobu. Želé cukríky alebo aj čokoládové bonbóny v lesklých obaloch môžu byť peknou dekoráciou naaranžované po stoloch alebo na samostatnom stole pri koláčikoch. Veľmi obľúbené sú aj stromy vytvorené z cukríkov, ktoré si svojpomocne zvládne vytvoriť skoro každý.

Cukríky sa napichajú napríklad na krátke špáradlá a tie sa potom zapichnú do pripravenej guľovej základne z polystyrénu. Obalenú základňu napichnete na dlhšiu paličku a tú potom môžete zapichnúť do malého kvetináča alebo vytvoriť zátišie z viacerých takýchto cukríkových stromov. Takýmto systémom si môžete vytvoriť napríklad aj cukríkové srdcia alebo pyramídy. Takéto svadobné cukrovinky si obľúbia najmä deti a mladšie ročníky.

Tags

Súvisiaci článok

Pridať nový komentár