Serengeti okuliare - Party-Time Serengeti okuliare - Party-Time
Home   /   Móda  /  Najlepšie články  /  Zábava  /  Zdravie  /  Produkty  /   Serengeti okuliare

Serengeti okuliare

Serengeti okuliare

Serengeti – ikonická značka okuliarov, ktorej história sa začala písať v USA pred viac ako 140 rokmi. Precízne skúmanie technológie skla, jeho výroba a optické vlastnosti, priniesli v priebehu rokov inovácie, ktoré zohrali kľúčovú úlohu v dosiahnutí špičkovej kvality a výkonu. Kreatívny dizajn, prepojený s americkou kultúrou, prezentuje precízne vyhotovenie a zmysel pre detail.

Serengeti
Serengeti okuliare sú populárne aj v kruhu celebrít

Serengeti využíva tri technológie

Slnečné okuliare Serengeti využívajú v mimoriadne kvalitných šošovkách jedinečnú kombináciu troch technológií. Práve priekopnícke využitie fotochromatickej technológie eliminuje únavu očí, tým, že sa šošovka sama dokonale prispôsobí svetelným podmienkam. Technológia Spectral Control poskytuje ultravysoké rozlíšenie zlepšením farieb a kontrastov. Taktiež filtruje 95% škodlivého modrého svetla, čím chráni oči pred poškodením a starnutím. Ochranu proti oslneniu a eliminovanie nepríjemných odleskov zabezpečuje polarizačná technológia. Bonusom určite je zníženie únavy očí a poskytnutie čistého obrazu.

Serengeti
Serengeti sú viac ako len slnečné okuliare

Výskumy a zdokonaľovanie

Značka Serengeti naplno využíva skúsenosti získané výskumom a zdokonaľovaním technológie výroby. Prepracovaný dizajn, zmysel pre estetiku a detail, urobili zo značky Serengeti celosvetovo žiadanú a rešpektovanú značku. Špičkové vlastnosti zabezpečené technológiou Spectral Control ocenia vodiči, športovci, či milovníci prírody.

Športové okuliare Serengeti sú ľahké, veľmi pohodlné a funkčné. Polarizované a fotochromatické šošovky zaručujú dokonalý zážitok aj pri športovom výkone.

Veľkú obľubu zažívajú klasické „pilotky“, takže model Aviator nemôže chýbať ani v ponuke značky Serengeti. Prvky ako vylepšené mäkké silikónové chrániče nosa, či ľahký titánový rám len dokresľujú snahu o zhotovenie špičkového výrobku. Pri ďalších modeloch je využívaná celá škála materiálov, od ultraľahkého kovu až po kvalitný plast. Inovatívny dizajn a dôraz na detail dokonale vystihuje potreby súčasného užívateľa.

Technicky najpokročilejšie okuliare Serengeti s fotochromatickými šošovkami, prirodzene vylepšujúcim filtrom Spectral Control a polarizovanými šošovkami, umožnia svet skutočne naplno prežívať.

Tags

Súvisiaci článok

Pridať nový komentár