Ratanový záhradný nábytok - nie len na záhradnú párty Ratanový záhradný nábytok - nie len na záhradnú párty
Home   /   Bývanie  /   Ratanový záhradný nábytok

Ratanový záhradný nábytok

Ratanový záhradný nábytok

Ratanový nábytok je z roka na rok populárnejší a hoci je určený aj do interiéru, drvivá väčšina ratanového nábytku sa nachádza v exteriéri – či už na terase alebo priamo v záhrade. Ak sa neviete rozhodnúť aký typ nábytku by sa hodil do vašej záhrady, ratan vás určite nesklame, pretože vďaka svojim vlastnostiam ma v porovnaní s ostatnými materiálmi poriadne navrch. Ratanový záhradný nábytok je elegantný, vkusný a dokonale zapadne do akéhokoľvek prostredia. Ratan je často zamieňaný s bambusom a síce sú si tieto rastliny podobné, každá z nich má iné vlastnosti. Predovšetkým to, že bambus je tvrdý a neohybný, takže by bolo nemožné z neho upliesť akýkoľvek nábytok.

ratanový záhradný nábytok

Ratanový záhradný nábytok môže byť vaším najpohodlnejším a štýlovým prvkom v záhrade

Ratanový záhradný nábytok – aký je prírodný ratan?

Obrovskou výhodou ratanu je hlavne to, že je takmer bezúdržbový, čo v dnešnej uponáhľanej dobe ocení asi každý – stačí ho raz za čas utrieť vlhkou handričkou alebo povysávať. Ratanový záhradný nábytok môže byť vyrobený buď z prírodného alebo umelého ratanu. Pravý ratan je o niečo drahší, no svojim luxusným a zaujímavým vzhľadom skrášli akékoľvek prostredie. Prírodný ratan pochádza predovšetkým z Indonézie, je veľmi ohybný, odolný a dlho vydrží. Vedeli ste, že ratan je jeden z najpevnejších prírodných materiálov? Zároveň je ale extra ľahký, vďaka čomu bude manipulácia s ním jednoduchá a zvládne ju aj útla žena.

ratanový záhradný nábytok

Posedenie na slnku pre vás i vašich blízkych

Ratanový záhradný nábytok lahodiaci oku

Ratanový záhradný nábytok ulahodí každému oku a pokiaľ sa rozhodnete pre jeho kúpu, vaša návšteva vám ho bude určite tajne závidieť. Prečo aj nie, veď nábytok z ratanu má pekné, často okrúhle atraktívne tvary, ktoré vyzerajú dobre v kombinácii s akýmkoľvek iným nábytkom. V spojení s látkovými podsedákmi vyzerajú ratanové sedacie súpravy ešte o niečo lepšie a posedenie na nich je dokonalým relaxom či už na terase, balkóne alebo v záhrade. Urobte si aj vy radosť a investujte do kvalitného záhradného nábytku, ktorý vám bude slúžiť k spokojnosti dlhé roky a skrášli vašu záhradu. Ratanový záhradný nábytok je tou správnou voľbou!

Tags

Súvisiaci článok

Pridať nový komentár