Prenosná pokladnica uľahčuje podnikanie - Party-Time Prenosná pokladnica uľahčuje podnikanie - Party-Time
Home   /   Produkty  /   Prenosná pokladnica uľahčuje podnikanie

Prenosná pokladnica uľahčuje podnikanie

Prenosná pokladnica uľahčuje podnikanie

 Blíži sa obdobie vianočných trhov a vy uvažuje o prenájme primeraného stánku na predaj svojich vlastných výrobkov?   Ste vo svojom podnikaní zameraný na predaj a distribúciu výrobkov priamo do predajní po celej republike?  Toto sú len dve časté príležitosti, ako si zabezpečiť kvalitnú prenosnú pokladnicu od renomovaného predajcu. Mobilná eKasa pokladnica je doslova aj zákonnou nutnosťou pre každého obchodníka zaoberajúceho sa rozvozom a distribúciou rozmanitého tovaru. Mnohí podnikatelia to majú radi, ten každodenný osobný kontakt so svojimi zákazníkmi. Majú možnosť priamo na mieste veci nielen predať a vysvetliť prednosti svojho tovaru, ale aj nadväzovať nutné nové a nové kontakty na budúcich klientov. 

prenosná pokladnica
Prenosná pokladnica FiskalPRO A8

Prenosná pokladnica eKasa – klient 

     Prenosná pokladnica s vhodnými pridanými aplikáciami umožní začať komukoľvek s rozvozom a mobilným predajom po dobrej predpríprave takmer okamžite. Bez zbytočne vysokých počiatočných investícií, Každý má na viac aj možnosť vybrať si také riešenia, ktoré vyhovujú jeho potrebám a predstavám o obchodovaní. S takouto pokladnicou môžete prijímať tržby za svoj tovar alebo služby na viacerých odlišných predajných miestach. Je to vhodným riešením aj pre klasické kamenné predajne, ktoré občas vychádzajú do terénu a zúčastňujú sa príležitostných predajných trhov, akými sú napríklad obľúbené vianočné trhy. Ako ale aj naplniť literu zákona a naplniť požiadavky Finančnej správy? Nielen preto, aby sme sa vyhli možným problémom v podobe nejakých finančných pokút? 

prenosná pokladnica
Prenosná pokladnica FiskalPRO N86

Virtuálna alebo online registračná pokladnica? 

     V situácii, kedy ste sa rozhodli používať svoju pôvodnú registračnú pokladnicu online prepojenú na Finančnú správu (ORP), potom pri žiadosti o pridelenie kódu eKasa – klient je potrebné vyplniť predajné miesto. Stačí však uviesť údaj „prenosná pokladnica“. V prípade ak používate možnosti virtuálnej registračnej pokladne (VRP) sa pri spracovávaní vašej žiadosti sa táto žiadosť o zmenu údajov zaregistruje automaticky. Nevyhnutnou súčasťou prenosnej pokladnice je aj integrovaný platobný terminál a tlačiareň.  Platobný terminál je integrovaný v rámci mobilného zariadenia eKasa – klient. Predávajúci tak môže dať svojim zákazníkom zvoliť si spôsob platby. Môžu platiť v hotovosti, platobnou kartou, svojim SMART mobilom alebo SMART hodinkami. Ďalšou užitočnou funkciou takejto prenosnej pokladnice je tlač potrebných dokladov o kúpe tovaru. Koľko funkcií v jednom mobilnom zariadení priamo na predajnom pulte vášho predajného miesta, že? 

Tags

Súvisiaci článok

Pridať nový komentár