Podľa čoho si vyberáte pánske peňaženky? Podľa čoho si vyberáte pánske peňaženky?
Home   /   Móda  /   Pánska peňaženka – vyberte si tú svoju

Pánska peňaženka – vyberte si tú svoju

Pánska peňaženka – vyberte si tú svoju

Každý muž potrebuje dobrú a kvalitnú peňaženku. Na rozdiel od žien, muži nenosia kabelku, v ktorej by mohli uschovať svoje osobné veci. Tú možnosť majú s pánskou peňaženkou, ktorú môžu nosiť v zadnom vrecku na nohaviciach alebo v bunde. Našťastie existuje mnoho rôznych štýlov peňaženiek, z ktorých si môžete vyberať a preto nie je ťažké nájsť pre vás tú pravú, ktorá bude spĺňať všetky vaše požiadavky. Na výber máte aj množstvo materiálov – sú muži, čo uprednostňujú peňaženky zo syntetických materiálov, zatiaľ čo iní nedajú dopustiť na prírodné materiály. Koža sa na výrobu peňaženiek používa najčastejšie, hlavne kvôli svojim vynikajúcim vlastnostiam. Pánska peňaženka, nech už je akákoľvek a z čohokoľvek, je najlepším priateľom každého muža.

pánska peňaženka

Najbežnejšia je klasická kožená pánska peňaženka

Pánska peňaženka z kože, látky či z koženky?

Keď kupujete pánsku peňaženku, máte na výber množstvo materiálov, ktoré môžete zvoliť – od umelých po prírodné. Stále platí, že zárukou kvality je pánska peňaženka z kože. Koža je veľmi odolný materiál a peňaženka z nej vám vydrží dlhé roky. Navyše koža po čase naberá na kráse vďaka vyšúchanému vzhľadu – patine. Najčastejšie sa používa hovädzia koža, no v ponuke je aj krokodília, hadia či ovčia koža, za ktoré si ale priplatíte, pretože peňaženky z nich patria k luxusnejším alternatívam. K ďalším prírodným materiálom patrí bavlna a satén. Bavlna je lacnejšia, no paradoxne látková peňaženka vydrží dlhšie, než drahšie saténové. K umelým materiálom patrí napríklad nylon, polyester či plsť. Umelé koženkové pánske peňaženky sú šikovnou voľbou pre tých, ktorí nechcú alebo nie sú ochotní platiť viac za peňaženku z pravej kože.

pánska peňaženka

Mnohí muži však stále uprednostňujú textilné peňaženky

Veľkosť je dôležitá

Veľkosť pánskej peňaženky je záležitosťou vkusu a osobných preferencií. Len vy najlepšie viete, akú veľkú ju potrebujete a koľko vecí do nej musíte zmestiť. Ide iba o tri platobné karty a pár mincí alebo je tých kariet, preukazov, šekov, bankoviek a dokladov podstatne viac? Myslite aj na budúcnosť a voľte radšej o niečo väčšiu peňaženku, v ktorej bude mať všetko svoje miesto a nebudete to tam musieť nasilu tlačiť. Pánska peňaženka by vás mala reprezentovať – aj keď je to len malý módny doplnok, zohráva veľkú úlohu. Peňaženku vytiahnete z vrecka aj niekoľko krát denne a každý si ju chtiac-nechtiac všimne. Preto by mala byť v tom stave, vyzerať štýlovo a hlavne plniť svoj účel. Peňaženky pre pánov nakúpite napr. aj TU.

Tags

Súvisiaci článok

Pridať nový komentár