Nadčasová biela kuchyňa Vám vyrazí dych - Party-Time Nadčasová biela kuchyňa Vám vyrazí dych - Party-Time
Home   /   Bývanie  /   Nadčasová biela kuchyňa Vám vyrazí dych

Nadčasová biela kuchyňa Vám vyrazí dych

Nadčasová biela kuchyňa Vám vyrazí dych

Trendy v bývaní sa neustále menia a keď už venujeme zariaďovaniu interiéru náš čas a peniaze, snažíme sa nájsť také riešenie, ktoré sa nám ani po pár rokoch nezunuje. Vezmite si takú kuchyňu. Kuchyňa je srdcom každého domova, denne tam trávime veľa času, varíme, stolujeme a popíjame vínko s našimi priateľmi, preto chceme, aby vyzerala dokonale. Zariaďovanie kuchyne však patrí k tým najväčším položkám aké v dome môžete mať, preto vzhľad vašej kuchyne nebudete meniť minimálne 15-20 rokov. Za ten čas sa vám môže, ale aj nemusí pohľad na ňu zunovať. Vsaďte na nadčasovosť a oblečte ju do bielej farby, pretože biela kuchyňa je jednoducho nesmrteľná a nikdy z módy nevyjde.

retro biela kuchyňa

Krásna biela kuchyňa v ktorej bude varenie vždy príjemným zážitkom

Biela kuchyňa – zázračná biela farba

Naše babičky by si bielu kuchyňu nevedeli ani predstaviť a nielen oni. Aj v dnešnej dobe sa nájdu ľudia, ktorí kuchyňu v bielej farbe považujú za úplný nezmysel, pretože si myslia, že biela kuchyňa sa nedá udržať čistá. Kým nevyskúšate, neviete. No keď vyskúšate, sami sa presvedčíte o to, že biela kuchyňa nie je o nič horšia ako vanilková, sivá, mentolová či akákoľvek iná kuchyňa. Biela farba je navyše malý zázrak. Prečo? Pretože biela dokáže opticky zväčšiť priestor, rozžiariť ho a čo je najlepšie, biela jednoducho nikdy nevyjde z módy. Takže vás pohľad na vašu kuchyňu neomrzí ani po dlhých rokoch používania.

moderná biela kuchyňa

Štýlová moderná biela kuchyňa ktorá sa hodí do každej domácnosti

Biela kuchyňa a jej detaily

Biela kuchyňa má svoje neopísateľné čaro. Nemyslite si ale, že kúpou bielej kuchynskej linky máte všetko vyhraté, to vôbec nie! Kuchyňa to sú najmä detaily v podobe doplnkov a iných zaujímavých kúskov, ktoré pritiahnu pozornosť hostí. Pekná porcelánová súprava, drevené dosky na krájanie, zaujímavé nástenné hodiny či obraz, vyšívaný obrus, prestieranie, záclona, záves či mnohé iné detaily urobia z vašej kuchyne miesto, kde sa budete vy, vaša rodina aj priatelia cítiť príjemne a budete tam radi tráviť svoj čas. Dajte si ale pozor, aby ste to s doplnkami a dekoráciami príliš neprehnali. Veľké množstvo ozdôb nemusí celkový dojem vyzdvihnúť, ale skôr potopiť.

Tags

Súvisiaci článok

Pridať nový komentár