Lodičky a ich paralela s Popoluškou - Party-Time Lodičky a ich paralela s Popoluškou - Party-Time
Home   /   Móda  /  Produkty  /   Lodičky a ich paralela s Popoluškou

Lodičky a ich paralela s Popoluškou

Lodičky a ich paralela s Popoluškou

Keď sa nad tým zamyslíme, nie je náhoda, že rozprávková Popoluška stratila práve črievičku alias lodičku. Nielen v rozprávkovom, ale aj v reálnom svete vyjadrujú lodičky štýlovú čistotu, eleganciu, ľúbeznosť, skrátka topánky, ktoré nechcete stratiť, chcete ich skôr nájsť. Objaviť krásne a tak trochu čarovné lodičky našťastie nebude pre Vás problém.  

Krásne kožené lodičky sú asi snom každej ženy, ktorá inklinuje k elegancii. Čierne kožené lodičky sú navyše klasika, ktorá je nositeľná k oficiálnym kostýmom ale aj k ležérnejšiemu „casual“ štýlu v podobe skinny džínsov napríklad. A keby len čierne lodičky, koľko pôvabu nájdete v bordových, bielych či béžových! Skrátka, v prípade opätkov a príjemného zvršku nemôžete stúpiť vedľa. 

lodičky
Kožené lodičky od firmy HÖGL

Lodičky nízke aj vysoké 

Lodičky Vás môžu zaujať spomínaným materiálom, tvarom (špicaté, okrúhle, najnovšie aj hranaté špičky) a samozrejme charakterickými opätkami. Aj pri kancelárskych lodičkách už dnes natrafíte na farebne zaujímavé kombinácie a vzory na podpätkoch. Tie už dávno nie sú len obyčajné ihličkové. Sú to blokové a klinové podpätky, ktoré sú pre dizajnérov skvelou príležitosťou, ako vdýchnuť topánke novú charakteristickú črtu, ak nie dve….Čím originálnejší podpätok, tým originálnejšia lodička.  

Priehľadné podpätky, vzorované podpätky, netradične tvarované podpätky – vykročte si štýlovo! Zvršky k tomu dodajú ten správny flair – imitácie kože, eko-koža, syntetika či dokonca textil a čipky. Páči sa Vám nový trend hrubých retiazok? Zdobia nimi svoje kúsky aj tie „seriozne“ prémiové značky, takže budete tak či onak IN. Krokodílie vzory, hladké vzory, lakované modely: v každom prípade budete, dámy, moderné!  

Lodičky a doplnky sú len pomyselnou bodkou za tým, čo má povedať Váš outfit. Bodka ale neznamená tú najmenšiu hodnotu. Bodka môže byť nakoniec práve tá najdôležitejšia, ktorá myšlienku buď dopovie alebo naopak nedokončí. A lodičky môžu povedať všetko alebo vďaka nim zostanete tajomná! Veď vravíme, tá Popoluška vôbec nebola náhodná…. 

lodičky
Elegantné lodičky s kamienkami

Očaria Vás aj Vaše polovičky 

Krásne a trendové lodičky urobia radosť nielen Vám, ale určite aj Vašim mužským polovičkám. Možno si pofrflú na XY-tý model a bezhlavé nakupovanie (možno), ale nakoniec ocenia Vašu ladnú chôdzu a sexy nôžky. Pretože správne vybraté šarmantné lodičky urobia veľa! Popoluškine lodičky nakoniec opantali samotného princa… 

Tags

Súvisiaci článok

Pridať nový komentár