Netypické oživenie domova - LED svietidlá Netypické oživenie domova - LED svietidlá
Home   /   Bývanie  /   LED svietidlá spestria vašu domácnosť

LED svietidlá spestria vašu domácnosť

LED svietidlá spestria vašu domácnosť

V posledných rokoch sa LED technológia posúva míľovými krokmi vpred a preto sa LED svietidlá stávajú čoraz častejšou a efektívnejšou náhradou za klasické svietidlá a žiarovky. Hlavnou týchto svetiel je ich minimálna spotreba a to, že veľkú časť spotrebovanej energie premieňajú na svetlo. Tieto svietidlá využívajú až o 70% menej energie a navyše majú aj dlhú životnosť. Zväčša sa používa ako podsvietenie do nábytku, políc, sadrokartónových podhľadov, stropov a plastík.

LED svietidlá - MBSun.cz

LED Svietidlá pomôžu peknému dizajnu vášho domova

Aké farby ponúkajú pásové LED svietidlá?

Typickými farbami sú teplá a studená biela. Teplá biela vyžaruje podobné svetlo ako wolfrámová žiarovka, čiže svetlo s nádychom žltej farby. Studená biela vyžaruje čisté biele svetlo, ktoré oživí vaše priestory a dodá im moderný výraz. Okrem týchto farieb sú dostupné v rôznych farebných prevedeniach ako modrá, červená, zelená, žltá a pod. Treba spomenúť aj veľmi obľúbené RGB pásiky, ktoré umožňujú meniť farby podľa vašich chutí a nálad. Tieto pásy je možné diaľkovo ovládať pomocou RGB ovládačov, ktoré okrem zmeny farby umožňujú dynamické prechody farieb alebo statické svietenie jednej vybranej farby. LED pásiky sú perfektnou voľbou pre všetkých, ktorí hľadajú nadčasové osvetlenie, ktoré možno ovládať pomocou jediného dotyku.

Ako správne nastrihať LED pásiky..

LED pásik je vďaka svojej konštrukcii veľmi dobre ohybný a výborne sa tak hodí pre osvetlenie i takých miest, kde by iné zdroje svetla neuspeli už len kvôli svojej veľkosti. Keďže sa LED pásy predávajú na kusy alebo metre tak niekedy budete musieť dĺžku pásov prispôsobiť miestu umiestnenia. LED pásky je možné strihať obyčajnými nožnicami. Pásky je však nutné strihať iba na vyznačených miestach. Tieto miesta rozpoznáme podľa symbolu nožníc alebo toho že sa tu nachádzajú napájací plôšky. Tie potom slúžia k napájaniu celého odstrihnutého pásika. Ak už máte správnu dĺžku LED pásika stačí ho už len pripevniť na miesto kde nám bude slúžiť. Pásiky sú štandardne vybavené samolepiacou páskou pre rýchlu a jednoduchú montáž.

LED svietidá - MBSun.cz

Dizajnové led svietidlá oživia vašu kúpeľňu

Tags

Fredy
Som začínajúci blogger a kedže som znamenie strelec tak ako pri všetkom v živote, aj pri bloggovani sa budem snažiť trafiť do čierneho.
Súvisiaci článok

Pridať nový komentár