Kuchynský drez zmení vašu kuchyňu - Party-Time Kuchynský drez zmení vašu kuchyňu - Party-Time
Home   /   Bývanie  /  Produkty  /   Kuchynský drez zmení vašu kuchyňu

Kuchynský drez zmení vašu kuchyňu

Kuchynský drez zmení vašu kuchyňu

Ak hľadáte inšpiráciu pre nový dizajn kuchyne, kuchynský drez môže byť skvelým začiatkom. Dokážete v podstate vytvoriť celý dizajn okolo jedného krásneho a zároveň originálneho drezu. Pri nákupe kuchynských drezov hľadajte zaujímavé tvary a moderné povrchové úpravy. Zvážte povrchovú úpravu drezu tak, aby doplnila a ladila s okolitými doskami alebo skrinkami. Na trhu nájdete množstvo kuchynských drezov, ktoré ponúkajú rozmanité farby a materiály, a ktoré vyznačia váš osobitný štýl. Veľmi zaujímavé sú dvojité drezy s oddeľovačom, ktorý dodáva drezu charakter a funkčnosť. Vďaka nízkemu rozdeľovaču si uľahčíte umývanie veľkých hrncov a panvíc bez toho, aby vám prekážal vysoký a veľký rozdeľovač, ktorý vám bude blokovať priestor.

kuchynský drez
Nerezový kuchynský dvojdrez Blanco

Velký kuchynský drez pre živú kuchyňu

Keď sa riad naukladá rýchlejšie ako ho dokážete umyť, riešenie môže spočívať vo veľkom kuchynskom dreze. Veľké umývadlá poskytujú extra priestor na uskladnenie špinavého riadu, takže si môžete udržiavať svoju pracovnú plochu čistú a prázdnu. A keď už príde na umývanie, máte dostatok priestoru a nemusite všetky riady vyťahovať von z drezu. Pri kúpe väčšieho drezu budete musieť vziať do úvahy veľkosť vašej kuchyne, ale aj pracovnej dosky. Veľké umývadlá si vyžadujú veľké spodné skrinky. Hĺbka umývadla totiž zasiahne aj do úložného priestoru, ktorý máte v skrinkách dole. Nezabudnite, že rôzne vychytávky do kuchynských drezov môžu tiež zvýšiť účinnosť a jednoduchosť umývania riadu bez zväčšenia drezu.

kuchynský drez
Veľký drez od firmy Franke

Nerezové kuchynské drezy

Kuchynské drezy z nerezovej ocele sú v dnešnej dobe veľmi žiadané kvôli ich elegantnému vzhľadu a cene. Kuchynské drezy pre spodnú montáž z nehrdzavejúcej ocele si získali obľubu medzi ostatnými pre svoje ľahké použitie, údržbu a životnosť . Môžu sa však prejaviť škvrny po zaschnutej vode alebo minerálne škvrny, pokiaľ po použití nie sú utreté. Je to však oveľa lepšie ako pri umývadlách z prírodného kameňa alebo betónu, ktoré sú tiež náchylné na praskliny a zlomeniny.

Tags

Súvisiaci článok

Pridať nový komentár