Luštíte krížovky online Luštíte krížovky online
Home   /   Voľný čas  /  Zábava  /   Krížovky online počas pracovnej doby

Krížovky online počas pracovnej doby

Krížovky online počas pracovnej doby

Kancelárska práca nás núti denne presedieť pred počítačom niekoľko hodín, čo mnohým môže pripadať dosť stereotypne a nudne. Určite však záleží od toho, čo na tom počítači kto robí, či ho to baví, v ako prostredí a kolektíve pracuje atď. Niekedy sa však môže stať, že i práca, ktorá baví, prerastá cez hlavu, a preto je potrebné si od nej aspoň nachvíľku oddýchnuť. Keďže času na oddych ale zväčša nebýva veľa a cez obednú prestávku sa radšej venujeme jedlu, dobrým spôsobom, ako si na chvíľu oddýchnuť a „refreshnúť“ si myšlienky, je riešiť krížovky online.

Krížovky online na počítači i cez mobil

Krížovky online ponúka množstvo internetových stránok. Môžete riešiť krížovky slovné, číselné, maľované. Pri niektorých si môžete nastaviť úroveň a pokiaľ sa v riešení necítite byť veľmi zdatní alebo sa pokladáte za začiatočníka, môžete začať na najľahšej úrovni. Profesionálni riešitelia samozrejme začínajú od tých najťažších. Ak krížovku nestihnete doriešiť, vrátite sa k neskôr a ak ju neviete doriešiť, tak si jednoducho zvolíte inú a nikto sa o vašom malom neúspechu nedozvie.

Na krížovky online si môžete vyhradiť niekoľko minút, keď cítite, že potrebujete od práce pauzu, alebo ich riešiť aj priebežne, pomedzi robotu. Veď okienko so stránkou, cez ktorú ich riešite, môže byť stále otvorené. Krížovky online je samozrejme možné riešiť aj cez mobil, preto ak niekto chce, môže ich riešiť aj počas obeda alebo dokonca i počas nudnej schôdze či mítingu.

Krížovky online

Krížovky môžete lúštiť aj online

Precvičovanie pamäte s krížovkami

Ak sa potrebujete na malú chvíľu odreagovať, krížovky online vám s tým určite pomôžu. Človek príde na nové myšlienky a pracuje sa mu potom oveľa lepšie. Okrem toho riešením krížoviek precvičujete myseľ aj pamäť. Je to teda taká malá prevencia na zábudlivosť, ktorá s vekom prichádza takmer na každého. Riešenie krížoviek online má teda viacero výhod. Ďalšími sú napríklad to, že ich môžete riešiť úplne kdekoľvek, pretože ich máte stále poruke a navyše sú zadarmo, takže za ich riešenie neutrácate žiadne peniaze.

Tags

Súvisiaci článok

Pridať nový komentár