Kde nájsť 2din autorádio, ktoré si môže dovoliť každý? - Party-Time Kde nájsť 2din autorádio, ktoré si môže dovoliť každý? - Party-Time
Home   /   Cestovanie  /  Voľný čas  /  Zábava  /  Produkty  /   Kde nájsť 2din autorádio, ktoré si môže dovoliť každý?

Kde nájsť 2din autorádio, ktoré si môže dovoliť každý?

Kde nájsť 2din autorádio, ktoré si môže dovoliť každý?

Moderné 2din autorádio je dnes skvelým multimediálnym pomocníkom na cestách. Je nielen bežným rádiom, ktoré vás naladí na obľúbené rozhlasové stanice, ale vďaka nemu sa dostanete ku každej aktuálnej info. Môže mať podobu správ z dopravného servisu, o spoločenských aktualitách, sms alebo rýchlych správ. Takisto by vám 2din autorádio malo pomôcť dostať sa na sociálne siete, prijať a ukončiť všetky hovory. To je však len zlomok toho, čo 2din autorádio zabezpečuje svojim užívateľom. V podstate už hovoríme o rýchlom a výkonnom produkte pre bleskovú prácu. Vyžaduje si zároveň niektorý z najnovších operačných systémov a HD kapacitný displej.

2din autorádio
VW Tiguan Android 10 2din autorádio s WIFI, GPS, USB, BT

Na čo sa môžete tešiť s novým 2din autorádiom?

2din autorádio je veľmi obľúbeným kompatibilným zariadením s mobilmi iPhone a Android. Zároveň vás nesklame ani na náročných úsekoch a pre mnohých ani na „slepých uličkách“. Pomáha teda pri cúvaní a parkovaní, možno k nemu pripojiť náhradnú alebo originálnu kameru. Dnes veľmi oceníme aj to, keď sa dá 2din autorádio používať ako navigačný systém s doživotnou aktualizáciou. Samozrejme, problémom by nemalo byť ani sledovanie televíznych staníc či funkcia DVR a prehrávanie videa počas jazdy. Novinkou nie je ani neobmedzené sťahovanie aplikácií podľa potreby.

2din autorádio
2DIN autorádio s Android 10 WIFI, GPS, USB, BT

2din autorádio je akoby jedným menším svetom s vysokokapacitnou pamäťou

Dokáže menšie zázraky, ako napríklad sledovanie navigácie a súčasne aj filmu. Toto umožňuje funkcia 3-Zone POP. Výhodou je, ak vaše 2din autorádio umožňuje počúvať obľúbenú hudbu pri spustenej navigácii. Počas pokynov k jazde sa hudba na pozadí stlmí. Milovníci hudby za volantom si na novom autorádiu nevedia vynachváliť vstupy na pripojenie zosilňovača, subwoofera, externých monitorov a hlavových opierok. Takisto si môžete dopriať pohodlie reguláciou zvuku až na profesionálne úrovni.

Autorádio nie je žiadne divadlo, ale určite ani vy nespustíte oči z tak moderného multimediálneho centra v interiéri svojho vozidla. Nezabúdame, že v aute sme predovšetkým pre iné veci, nie pre zábavu či relax. Ani 2din autorádio v tom nie je žiadnou výnimkou  – je praktické a spoľahlivé, nech ste kdekoľvek.

Tags

Súvisiaci článok

Pridať nový komentár