Gastro zariadenie kupujte s rozvahou a prehľadom - Party-Time Gastro zariadenie kupujte s rozvahou a prehľadom - Party-Time
Home   /   Najlepšie články  /  Produkty  /   Gastro zariadenie kupujte s rozvahou a prehľadom

Gastro zariadenie kupujte s rozvahou a prehľadom

Gastro zariadenie kupujte s rozvahou a prehľadom

Starostlivosť o vaše gastro spotrebiče je absolútne nevyhnutná. Gastro zariadenie, o ktoré je dobre postarané, nebude potrebné vymieňať tak často a to znamená, že sú pre vás ako majiteľa firmy ekonomickejší nákup. Vyhnete sa tak aj nákupu náhradných dielov a vysokým platbám. Zjednodušene povedané, správna údržba kuchynského vybavenia je rozhodujúca pre úspešné podnikanie. Každá kuchyňa a prevádzka je iná a funguje svojim jedinečným spôsobom. Aj preto si rozumne vyberte predajcu, ktorý danej problematike rozumie a zaoberá sa ňou už dlhú dobu.

gastro zariadenie
Pre vaše gastro zariadenie si nájdite profesionálneho predajcu

Gastro zariadenie a možné problémy

Problémy gastro zariadenia často znamenajú, že spotrebič potrebuje buď nákladnú opravu, alebo ešte nákladnejšiu výmenu. Jedným z najbežnejších problémov, s ktorým sa stretávame v profesionálnych kuchyniach, je pokazená umývačka riadu. Často ju treba predčasne vymeniť – ide o najviac zanedbávanú časť gastro súpravy. Málokedy sú riadne servisované a stáva sa, že zákazníkom bolo odporúčané, aby si kúpili takú, ktora nie je vhodná pre ich potreby. Medzi ďalšie problémy patria napríklad zablokované trysky na sporákoch v dôsledku nedostatku správnych čistiacich postupov, usadzovanie vodného kameňa v umývačkách riadu či zablokované kondenzátory chladničky, čo spôsobí prehriatie celého zariadenia. Toto je obzvlášť nákladná chyba, pretože nielenže platíte za opravu a strácate peniaze, ale môžete tiež prísť o všetky zásoby v chladničke. Dobré kuchynské spotrebiče nie sú lacné a preto sú investíciou, ktorú musíte čo najviac predĺžiť. Pri dobrej údržbe vydržia kľúčové časti vybavenia vašej kuchyne približne osem rokov v reštaurácii, 12 rokov v opatrovateľskom zariadení a 15 rokov v škole.

gastro zariadenie
Vaše gastro zariadenie bude tiež potrebovať rýchly a kvalitný servis

Dodržiavajte overené postupy

Riadenie bežnej údržby – bežná údržba vám umožňuje mať prehľad o tom, čo sa skutočne deje vo vnútri vášho kuchynského vybavenia a predchádzať vzniku problémov.

Odporúčaný plán výmeny – zaistite, že keď nastane čas na výmenu vášho zariadenia alebo konkrétnej súčiastky, vymente ich. Zabránite tak tomu, že staré vybavenie spôsobí problémy v kuchyni.

Prevencia porúch – častým opravovaním menších problémov je menej pravdepodobné, že neskôr prerastú do veľkého (a potenciálne nákladného) zlyhania.

Tags

Súvisiaci článok

Pridať nový komentár