Flisové bundy sú univerzálnym kúskom - Party-Time Flisové bundy sú univerzálnym kúskom - Party-Time
Home   /   Móda  /  Zdravie  /  Produkty  /   Flisové bundy sú univerzálnym kúskom

Flisové bundy sú univerzálnym kúskom

Flisové bundy sú univerzálnym kúskom

Či už chodíte na turistiku, prechádzky, kempovanie alebo horolezectvo, flisové bundy vám poskytnú  dodatočné teplo a izoláciu. Teplo, ktoré budete potrebovať, aby ste vydržali drsné poveternostné a teplotné podmienky. Zaistite si maximum tepla a pohodlia, pri svojom ďalšom dobrodružstve vonku to isto oceníte. Flísové bundy sú naozaj ideálne riešenie pre chladnejšie počasie alebo na zabezpečenie dodatočnej izolácie popri základných vrstvách a nepremokavých materiálov. Dostupné sú v rôznych veľkostiach, hrúbkach či hmotnostiach. Pri náročnejšej turistike sú výborným nápadom flisové bundy s možnosťou vetrania.

flisové bundy
Flisová bunda limetková

Do práce aj do spoločnosti

Po rokoch, kedy sa flisové bundy nosili len na doma, prípadne v rámci outdoorového a športového oblečenia, sa opäť vracajú na scénu aj v rámci bežného nosenia. Samozrejme, že pôjde o iný strih búnd, než aké ste zvyčajne zvyknutí nosiť na hory. Flisové bundy sú však najmä obľúbené v pracovnom prostredí. Keďže ide o lacnejší kúsok odevu, nevadí nám až tak, pokiaľ sa zašpinia alebo natrhnú. Okrem toho sú flisové bundy veľmi pohodlné, čo je dôležité pri dlhodobom nosení. Kedykoľvek potrebujete viac tepla alebo pohodlia, flisové budy sú vyrobené tak, aby vám to zabezpečili, či už ste v práci, na cestách alebo v kancelárii. A vďaka širokej škále veľkostí, štýlov a farieb isto nájdete ten pravý strih a vzhľad pre každú príležitosť.

flisové bundy
Pánska flisová bunda

Ako nosiť flisové bundy?

Moderné flísové bundy sa hodia prakticky ku všetkému, čo sa bežne nosí v príslušnom ročnom období. Vzhľadom k svojmu dizajnu sú originálnym doplnením každého šatníka. Originálne kúsky majú na svojom konte aj prestížne športové značky ako Nike či Adidas. Možnosti nosenia flisových búnd sú pestré. Nebojte sa ich kombinovať s riflami a dámy si ju pokojne môžu vziať aj k sukni. Bundu môžete skryť aj pod dlhý ťažký kabát. Flisovú bundu nemusíte nosiť len na jeseň, svoje uplatnenie určite nájde aj na jar či v zime.

Tags

Súvisiaci článok

Pridať nový komentár