Viete si predstaviť kúpiť auto bez autorádia? - Party-Time Viete si predstaviť kúpiť auto bez autorádia? - Party-Time
Home   /   Cestovanie  /  Voľný čas  /  Zábava  /  Produkty  /   Viete si predstaviť kúpiť auto bez autorádia?

Viete si predstaviť kúpiť auto bez autorádia?

Viete si predstaviť kúpiť auto bez autorádia?

Možné je všetko, ale v aute je dobré zabezpečiť si efektívne doplnkové príslušenstvo. Zlepšuje celkovú atmosféru, pohodu za volantom, čo sa prejaví na kvalite jazdy a na vašej koncentrácii za volantom. Výhodnejšie je priplatiť si za autorádio ako multifunkčné zariadenie, ktoré značne prevyšujú kladné recenzie nad nedostatkami. O pomoc pri výbere môžete požiadať odborníkov, samostatne porovnávať technické parametre a prídavné funkcie najnovších modelov alebo zostať pri sériovom modeli. To posledné, dúfame, že už z vlastnej skúsenosti považujete aj vy len za dočasné riešenie!    

autorádio
Ford Mondeo Android 10 autorádio s WIFI, GPS, USB, BT

Aké autorádio uprednostniť?  

Ponuka sa rozširuje každým dňom a aby ste to neustále sledovali, nie je prakticky možné. Dostupných je mnoho odborných aj spotrebiteľských testov autorádií, no na prvom mieste sú však vaše osobné preferencie. Ste viac milovníkom dobrej hudby, preto hľadáte autorádio s vylepšeným zvukovým výkonom? Alebo potrebujete pravidelne sledovať aktuálne dianie, autorádio vám má teda slúžiť na bezproblémové zapojenie externých monitorov, na telefonovanie a prijímanie správ? A čo tak mať všetko v jednom? 

autorádio
VW Golf 7 Android 10 autorádio s WIFI, GPS, USB, BT

Čo konkrétne ponúkajú nadupané autorádiá?  

Multifunkčné modely hravo zvládnu prehrať video, načítať fotky alebo zabaviť deti pri nových hrách. Bez ohľadu na to, či si zakúpite 1 alebo 2din autorádio, dostupné sú obe aj s bezdrôtovým pripojením cez bluetooth. Taktiež sa nemusíte obávať, že autorádio „sklame“ pri vašich komunikačných potrebách – nové modely sú vybavené integrovaným mikrofónom pre hlasitý odposluch. Rovnako disponujú aux vstupom na priame pripojenie handsfree.   

Obsah na monitore autorádia sa vám bude perfektne čítať, a to aj za zrýchlenej alebo inak náročnej jazdy. Prekvapia vás veľkým, FULL HD displejom s podsvietením, možnosťou zmeny farby a intenzity. Samozrejmé sú už aj vstupy a sloty na micro SD kartu, prepojenie so subwooferom a zosilovačom. Všimli ste si pri niektorých modeloch vyššiu cenu? Tá nech vás neodrádza, keďže nadupané autorádio neraz „prežije“ samotné vozidlo. Aj vás láka táto ponuka?   

Tags

Súvisiaci článok

Pridať nový komentár