Aký majú zimné tenisky význam? - Party-Time Aký majú zimné tenisky význam? - Party-Time
Home   /   Móda  /  Zdravie  /  Produkty  /   Aký majú zimné tenisky význam?

Aký majú zimné tenisky význam?

Aký majú zimné tenisky význam?

Milujete komfort tenisiek a len ťažko sa ich vzdávate po lete, keď sa blížia mesiace jesene a zimy? Radi doprajete svojim nohám štýlovú a praktickú obuv, ktorá Vám nedá pocit stiesnenosti? Skúšali ste už skvelé zimné tenisky? Zoznámte sa s klasickou obuvou, ktorá Vám dopraje voľnosť a zároveň sa prispôsobí chladu, ktorý panuje okolo! 

 

zimné tenisky
RIEKER DÁMSKE ZIMNÉ TENISKY NA ZIPS – ČIERNE

Zimné tenisky a TEX- technológie 

Zimné tenisky, ktoré sa od klasických líšia materiálom a podšívkou, privítajú v rovnakej miere muži aj ženy. Nikto z nás netúži po premoknutej obuvi, studených ponožkách a premrznutých nohách. Možnosti tenisiek sú síce v najväčšej dobe ľadovej obmedzené, ak však panuje tzv. suchá zima, teda dni bez snehu a dažďa, zateplené tenisky z kože či kvalitnej syntetiky, najlepšie vo výške členkov, poslúžia tak, ako majú. Ak sa predsa len obávate premoknutia obuvi, stále je tu možnosť zvoliť zvršok s TEX- štruktúrou, s technológiami, v ktoré sú vodeodpudivé a zároveň priedušné. Priedušnosť je totiž dôležitá aj v zimnej obuvi, uzavretá obuv, navyše navlhnutá, vytvára nezdravú a nevábnu klímu. Vďaka mikroporéznym vrstvám budú topánky „air friendly“, teda s prístupom vzduchu. 

Je dôležité, aby Vaše zimné tenisky mali štýl? To je samozrejmé! Tenisky do chladných dní ponúkajú elegantné imidžové značky ako aj komfortní výrobcovia, teda tí, ktorí na štýl prihliadajú, ale funkčnosť a pohodlie v konečnom dôsledku prevážia.  

zimné tenisky
CALVIN KLEIN ŠTÝLOVÉ DÁMSKE ZIMNÉ TENISKY – ČIERNE

Zateplenie – mierne alebo úplné 

Aj keď v zime sa zateplenia – aj toho v obuvi – nedokážeme nabažiť, aj tu rozlišujeme rôzne druhy izolácie, teda podšívok. Zateplené tenisky nie sú len tie s viditeľnou kožušinou. Podšívka býva krásne skrytá a hoci obuv to na prvý pohľad neprezradí, na prvé obutie zateplenie pocítite. Tu samozrejme platí, čím vyššie topánka siaha, tým viac tepla dokáže ušetriť a nohám ponúknuť. Pri teniskách na zimu výrobcovia a dobrí predajcovia rozlišujú mierne zateplenie a úplne zateplenie. Tak sa viete ľahko zorientovať a obuv si vybrať. Potrebujete zateplené tenisky na vychádzky v meste alebo niekam vyššie, do hôr?  

Máte svoje zateplené sneakery aj Vy? Ak ste ich ešte neobjavili, je najvyšší čas. Budú vďačnou voľnočasovou výbavou, ktorá Vám bude pripomínať pohodlie, ktoré si ako triumf prenesiete cez každé ročné obdobie.

Tags

Súvisiaci článok

Pridať nový komentár