Home   /   Móda  /   Tepláky ako veľmi vhodný módny doplnok

Tepláky ako veľmi vhodný módny doplnok

Tepláky ako veľmi vhodný módny doplnok

Už dávno neplatí, že tepláky sa používajú iba na športove aktivity, či návštevu fitnes centier. Žijeme v dobe, kedy už pohodlie teplákov prevažuje na úzkymi a obtiahnutými nohavicami. Tomuto môžme vďačiť aj gigantom v športových odvetviach, ktorí sa stotožnili s touto filozofiou. Najväčší hráči na tomto trhu značky ako Nike a Adidas začali produkovať úzky štýl teplákov doplnený vo farbách  s mikinou. Takéto súpravy si ihneď získali mnoho fanúšikov lebo si udržali pohodlnosť a zároveň vzbudzujú štýl.

tepláky

Ženské tepláky zvýrazňujú dámam ich krivky.

Ženské tepláky

V tejto kategórii nájdeme rôzne štýly teplákov a hlavne rôznych vzorov. Najviac „fičia“ obtiahnuté tepláky, ktoré vyzdvihujú postavu ženy a zvýrazňujú jej krivky. Takýto štýl sa ľahko doplní o tričko, či v chladnejšom počasí aj ľahkou mikinou. Ako zástupca mužského pokolenia si veľmi pochvaľujem takýto štýl teplákov, ktoré veľakrát na mňa lepšie zapôsobia ako obtiahnuté nohavice, či legendárne legíny. Ďalší štýl teplákov sú zvoncové, ktoré od dôb „Hipís“ nevyšli poriadne zo ženských šatníkov. Zvoncové tepláky sú prijemným kompromisom medzi pohodlnosťou a štýlom. Tento typ vie veľmi pekné vyzdvihnúť pás a pozadie žien a pri tom zachovať vzdušnosť nôh, ktoré sa ocenia hlavne v teplých mesiacoch.

tepláky

Pohodlie a vzdušnosť, preto chcú muži tepláky.

Mužské tepláky

Páni boli vždy veľkí zástancovia teplákov hlavne na doma, kde poskytovali dostatočné pohodlie a vzdušnosť. Avšak už dávno neplatí, že sú iba na doma, akurát iba tie, čo sa u vás nachádzajú ešte z pred milénia. Nové typy teplákov poskytujú aj štýlovosť a nemusíte sa za ne hanbiť ani v spoločnosti. Stačí ich šikovne doplniť o dobré tričko a kvalitné tenisky, prípadne i nejaké doplnky. Najviac „frčia“ obtiahnuté tepláky, ktoré vie oceniť aj ženské pohlavie lebo vedia zvýrazniť postavu a pozadie mužov. Potom tu máme tiež zvoncové, ktoré sa ľahko rozpoznajú, že majú veľmi nízko položene pútko medzi nohami. Niekedy skoro až ku kolenám. Každý z týchto typov by som odporučil kombinovať so štýlovými teniskami a zladenou mikinou, a uvidíte, že nie jedna žena sa obzrie a premerá si vás tým povestným nenápadným ženským pohľadom.

Tags

Súvisiaci článok

Pridať nový komentár