Home   /   Móda  /   Spodná bielizeň, ktorá stojí za hriech

Spodná bielizeň, ktorá stojí za hriech

Spodná bielizeň, ktorá stojí za hriech

Spodná bielizeň, aj keď ju nie je vidieť, je najmä pre ženy dôležitým kúskom oblečenia a nevyhnutnou súčasťou šatníka. To, aký druh spodnej bielizne sa bude nosiť, už tradične diktuje najznámejšia značka spodnej bielizne Victoria’s Secret. Od jej bohémskych a hriešnych kúskov sa odvíja ponuka spodnej bielizne, ktorú dostanete bežne kúpiť v obchodoch. Poďte sa spolu s nami pozrieť, ktorým módnym trendom podľahla dámska spodná bielizeň tentoraz.

spodná bielizeň

Spodná bielizeň začína plniť najmä estetickú funkciu.

Čipková spodná bielizeň – romantická, ale aj plná sexepílu

Neodškriepiteľným faktom je, že spodná bielizeň čoraz častejšie začína plniť najmä estetickú funkciu. A to nielen preto, aby sa páčila ženám, ale hlavne mužom. Niet sa preto čomu čudovať, že už niekoľko rokov je v kurze bielizeň zdobená čipkou alebo luxusným vyšívaním. Tento trend môžeme pozorovať napríklad na zaujímavo riešených nohavičkách, ktoré sú obohatené o polopriesvitnú sieťovinu a farebné lemy. Podprsenky sú rovnako bohato zdobené čipkou, ktorá by dokonca podľa najnovších trendov, mala jemne vykúkať spod trička.

Košieľky, body a korzety

Bielizník dám by mali obohatiť aj luxusné, vyzývavé a sofistikované korzety, body a košieľky z príjemného saténu. S takouto spodnou bielizňou treba narábať skutočne opatrne aby nepôsobila prvoplánovo, lacno a vulgárne. Ak si zvolíte body, môžete ho pokojne použiť ako sexy top počas horúcich letných dní. V kombinácií s džínsami, šortkami alebo sukňou s vysokým pásom budete neodolateľná. Veľkou výhodou korzetov a body je, že veľakrát vás potešia push – up efektom, zaujímavými farbami, vzormi či výšivkami. A okrem príťažlivého vzhľadu, ktorý je naozaj škoda skrývať pod vrstvami oblečenia, majú aj jednu neoceniteľnú funkciu – tvarujú postavu.

spodná bielizeň

Správne vybraná spodná bielizeň z vás dokáže spraviť dračicu.

Čierna elegancia alebo pastelová hravosť?

Jedným z farebných hitov, je spodná bielizeň v jemných pastelových tónoch. Vďaka týmto tlmeným tónom sa nebudete musieť obávať, že by vám spodná bielizeň nevkusne presvitala spod trička. Čierna a biela aj naďalej ostávajú v kurze, no čoraz častejšie ich módni návrhári kombinujú napríklad s kráľovskou modrou, bordovou, červenou, fialovou alebo béžovou. Vsadiť môžete aj na rôzne sety doplnené o podväzky v lososovej alebo dievčensky ružovej farbe.

Tags

Súvisiaci článok

Pridať nový komentár