Home   /   Móda  /  Bývanie  /  Zdravie  /  Produkty  /   Slovenské obliečky sú kvalitným produktom

Slovenské obliečky sú kvalitným produktom

Slovenské obliečky sú kvalitným produktom

Žijeme v dobe, keď dostávame z každej strany odporúčania, aby sme kupovali slovenské výrobky, a podporovali tak slovenskú ekonomiku. Veľa z nás by tak aj s radosťou robilo, často nás však odradí kvalita výrobku alebo vyššia cena. Väčšina Slovákov je síce právom hrdá na našu krajinu a na jej produkty, ak však chceme aby nám zostali, musíme ich podporovať. My sa dnes zameriame na produkt, ktorý kvalitou dokonca predbieha zahraničné výrobky, a jeho cena je na tej iste úrovni, niekedy dokonca nižšia. Tým produktom sú Slovenské obliečky.

slovenské obliečky
Bavlnené obliečky issimo Home

Slovenské obliečky a ich popularita

Obľúbenosť slovenských obliečok môžeme potvrdiť na základe dvoch faktov. Prvým je štatistika predaja a tým druhým vyhľadávanosť na internete. Podľa štatisktík môžme povedať, že približne jedna štvrtina trhu je pokrytá a zastrešená slovenským výrobcom. A to treba ešte spomenúť silného hráča v tejto branži z Českej republiky. Ak by sme to spojili, česko-slovenská výroba pokrýva úctyhodných 50 percent predaja. A to je naozaj číslo, ktoré by sme radi videli pri každej slovenskej výrobe, nie len pri návliečkách. Takéto predaje totiž zaručujú to, že slovenské peniaze ostávajú v slovenskej peňaženke, posilňujú slovenskú ekonomiku a udržujú prácu pre ľudí žijúcich na Slovensku.

slovenské obliečky
Posteľné návliečky od známej českej firmy

Kde sa naše obliečky vyrábajú?

Jedna zo známych firiem, ktorá sa zaoberajú výrobou obliečok, sa nachádza v Ružomberku. Vznikla postupným vývojom, s menšej rodinnej firmy až na množstevnú výrobu. V jej ponuke nájdete aj  unikátne obliečky zo zaujímavých materiálov, napr. lyocelového vlákna (buničiny) s kvalitnou potlačou, 3D vzormi a rôznymi motívmi od výmyslu sveta.  Obliečky z tejto firmy zdobia nejednu spálňu na Slovensku, ale i v zahraničí. Dobrým signálom je aj to, že väčšina e – shopov zaoberajúcich sa návliečkami, majú vo svojej ponuke aj osobitnú kategóriu ponúkajúcu čisto slovenskú výrobu. Ak si teda potrpíte na kvalitný spánok v moderných a kvalitných obliečkach, určite si vyberte slovenského výrobcu.

Tags

Súvisiaci článok

Pridať nový komentár