Home   /   Móda  /   Šaty na leto sa vám počas zimy nemusia krčiť v skrini

Šaty na leto sa vám počas zimy nemusia krčiť v skrini

Šaty na leto sa vám počas zimy nemusia krčiť v skrini

Ako iste viete, dnes je moderné kombinovať nekombinovateľné oblečenie. Aj k tomu sú však isté pravidlá. Poznáte ich? Dnešnou témou je „šaty na leto v zime“. Je dobré, keď máte doma také oblečenie, ktoré môžete kombinovať a nosiť po celý rok. Šetrí to peniaze ale aj pomáha vynosiť kúsky trendy oblečenia, kým je ešte trendy. Na ďalší rok si tak môžete kúpiť nové oblečenie a staré spokojne vyradiť zo šatníka ako „vynosené“. Takýto postup vás zároveň núti premýšľať s rozhľadom pri vytváraní originálneho outfitu. Šaty na leto sa zídu aj v zime.

šaty na leto

Šaty na leto vyzerajú skvelo aj počas zimy a jesene.

Zlepšite si náladu farbami

V zimných mesiacoch sa mnohí cítia ako bez nálady, najmä v mori tlmených a tmavých farieb, ktoré sú zvyčajne spojené s chladným počasím. Oživenie farbami na oblečení je niekedy tak málo, čo stačí k pozdvihnutiu nálady. Takže, vyberte si vaše obľúbené šaty na leto a začnite kombinovať. Nižšie vám ponúkam zopár tipov.

šaty na leto

Šaty na leto oživia váš zimný outfit.

Tipy a triky ako zladiť a nosiť šaty na leto v zime

  • Na to, aby ste vytvorili skvelý a zaujímavý outfit, zvoľte si výrazné šaty na leto, ktoré najviac zdôraznia kontrast leta so zimou.
  • Pastelové šaty na leto môžu tiež fungovať, ak majú zaujímavý strih, volániky alebo ich skombinujete s tmavými akcentmi, napr. na kardigane.
  • V zime budete k šatám potrebovať pančuchy alebo legíny. Najlepšie sú nepriehľadné.
  • Dajte pozor na výber šiat na leto so vzormi. Káro a pásiky či boky fungujú fajn. Šaty na leto s kvetinami fungujú vždy. No vyhnúť by ste sa mali tropickým vzorom a potlači v štýle Hawaii.
  • Šaty na leto v zime kombinujte jednoznačne s čižmami. Kratšie alebo až nad kolená, no každopádne čižmy. Pri niektorej zimnej obuvi a letných šatách dobre ladia aj nadkolienky. Vyskúšajte to.
  • Ak si chcete obliecť šaty na leto v zime, podstatné je vrstvenie. Čiže budete potrebovať svetrík alebo kardigan. V niektorých prípadoch letných šiat na ramienka funguje kombinovanie trička s dlhým rukávom alebo rolák pod šaty.
  • Ak si oblečiete na vrch nejaký pekný pulóver, vytŕčať bude len spodok šiat, čo bude vyzerať skôr ako sukňa, čo je tiež fajn.
  • Doplnky sú hádam najviac. Letné šaty so svetríkom môžu stále vyzerať len ako šaty na leto so svetríkom. No použite šál, čiapku/klobúk, rukavice, kožušinovú kabelku, a pod. a hneď je jasné, že ide o trendy zimný outfit.

Tags

Súvisiaci článok

Pridať nový komentár