Home   /   Cestovanie  /  Voľný čas  /  Zábava  /  Najlepšie články  /   Plavba loďou Bratislava ako jedinečná prehliadka

Plavba loďou Bratislava ako jedinečná prehliadka

Plavba loďou Bratislava ako jedinečná prehliadka

Plavba loďou Bratislava predstavuje nielen skvelý spôsob, ako sa odpútať od zabehnutého stereotypu, ale ide tiež o jedinečný spôsob prehliadky mesta a jeho okolia. Možností je skutočne veľa. Môžete si vybrať prehliadku samotnou Bratislavou alebo takúto plavbu spojiť aj s návštevou rôznych zaujímavých miest. Navštíviť tak môžete historický hrad Devín, nádhernú Viedeň alebo tiež múzeum moderného umenia Danubiana. Všetky tieto miesta poskytujú svojim návštevníkom iný zážitok, ktorý je však vo všetkých prípadoch nezameniteľný.

plavba loďou Bratislava

Navštívte hrad Devín po Dunaji.

Plavba loďou Bratislava – Danubiana

Slovensko je skutočne rozmanitá krajina a má sa čím pýšiť. Nielenže naša krajina disponuje prekrásnou prírodou, ktorú reprezentujú najmä majestátne Tatry, ale nájsť tu možno aj historické a zaujímavé miesta. Jedným takým zaujímavým miestom je Danubiana. Ide o múzeum moderného umenia, v ktorom sa pravidelne realizujú rôzne výstavy. Čo však pridáva na jedinečnosti tohto múzea je poloha. Nachádza sa v tesnej blízkosti Dunaja a práve preto je možnosť toto miesto navštíviť aj na lodi. Plavba loďou Bratislava – Danubiana tak predstavuje skutočne nezabudnuteľný zážitkový výlet vhodný pre dospelých, ale aj pre deti.

plavba loďou Bratislava

Poloha múzea Danubiana je skutočne jedinečná.

Zážitok pre každého

Naše hlavné mesto a jeho okolie je skutočne miestom, v ktorom si každý nájde to svoje. Každoročne sem prichádzajú nielen ľudia z celého Slovenska, ale tiež zahraniční turisti. Nachádza sa tu množstvo historických pamiatok, jedinečných reštaurácií a možností, ako si spríjemniť celý deň. A práve plavby po Bratislave a jej okolí ponúkajú domácim, ale aj zahraničným ľuďom možnosť, ako vidieť zaujímavé miesta, ale tiež sa zabaviť, poprípade zrelaxovať. Plavba loďou Bratislava je jednoducho skvelou voľbou, ako stráviť voľný deň v kruhu priateľov, rodiny alebo partnera, či partnerky. Na svoje si príde každý. Stačí si len vybrať plavbu, ktorá vás zaujala najviac a absolvovať ju tak s kýmkoľvek. Doprajte si preto nádherný rodinný výlet do múzea Danubiana, romantickú plavbu k nezameniteľnému hradu Devín alebo výlet plný zábavy s priateľmi do neďalekej Viedne. Spoznajte naše hlavné mesto a okolie z trošku iného pohľadu.

Tags

Súvisiaci článok

Pridať nový komentár